Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

DannyD - Free Me 2012/03/11 02:31 #15557

  • dannyD
  • dannyD Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam Serdecznie ,
jestem nowy na forum. Dopiero co zaczałem przygode z FlStudio . Jest to moj pierwszy bit wiec prosze o wyrozumiałość i krytyczne oceny.

Dziękuję

Załącznik chilloutvocal.mp3 nie został znaleziony

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dannyD.

Odp: DannyD - Free Me 2012/03/12 08:46 #15562

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj DannyD :)
Miło mi jest przywitać kolejnego nowego forumowicza.Oczywiście mam nadzieję,że zasypiesz nas uwagami,pytaniami,muzyką itd.itp.;)
Co do Twojego utworu:
Dobry pomysł jest i na początku mi się podoba,trochę wieje nudą powtarzalność i schematyczność tych samych fraz,wokal bardzo klimatyczny,natomiast wydaje mi się jakby harmonia nie grała tak jak należy,ale przesłucham w domu na lepszych głośnikach to odpiszę co żem dosłuchał;)
Jak na początek to nieźle;)
Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): dannyD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DannyD - Free Me 2012/03/12 15:50 #15570

  • dannyD
  • dannyD Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam ponownie,

dzieki wielkie za odpowiedz. Oczywiście bede zasypywał was pytaniami , uwagami i muzyką przedewszystkim :) ( w miare możliwości oczywiście)
Tak jak wspomniałem jest to mój pierwszy bicik na fl studio znaczy pierwszy ktory mogę upublicznić bo nie wieje chała ;)
Zgodze się z tobą że podwiewa troche nudą, no cóz pierwsze koty za płoty...Jakbyś mógl sprawdzić harmonie ale nie wydaje mi sie iż nie wspólgra. Odsłuch robie na słuchawkach ipodowych i moich kokumnach pioneera więc mogę czegoś nie dosłyszeć.(słychawki do odsłuchu w trakcie zamawiania). Więc jak posłuchasz na lepszym sprzecie prosze o odp.
Dzięki za konstruktywną odpowiedz w kAżdyam razie !

\Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dannyD.

Odp: DannyD - Free Me 2012/03/13 11:45 #15590

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Faktycznie, fajny motyw ale za bardzo się powtarza. Sam go zrobiłeś czy to jest gotowa pętla tego pada w tle? Bo słyszę pętle ;). Co dwa takty zapętla się motyw ale co cztery słychać wyraźnie przerwę tak jakby to był klip audio a nie syntezator z odpowiednim ustawionym parametrem release na obwiedni głośności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DannyD - Free Me 2012/03/13 13:26 #15600

  • dannyD
  • dannyD Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Pad w tle to sampel :) Jest on pociety dlatego slyszysz go co dwa takty. Co cztery takty slyszysz juz pianino mojego autorstwa , jest tam piec motywow .Dwa z nich to klip audio ktore sa tym szybszym motywem a trzy pozostale to wtyczka nexus:) Hm jesli o to ci chodzi bo to troche dla mnie ''czarna magia '' te obwiednie glosnoci ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena