Dział downloads z wtyczkami VST UWAGA, z dniem 22 marca 2021 vsti.pl zamyka dział DOWNLOAD. Za utrudnienia przepraszamy.
Po interesujące Cię bezpłatne wtyczki VST, odsyłać będziemy bezpośrednio na stronę producenta, na której zawsze znajdziesz najbardziej akualne wydania wtyczek VST.
 

best-vst-synth-plugins

 

Dział downloads z wtyczkami VST Na stronie vsti.pl znajdziesz pokaźny dział Download  najciekawszymi darmowymi wtyczkami w formacie VST. Prawdą jest, że w sieci istnieje masa stron oferujących tysiące darmowych wtyczek VST - z czego 90% jest totalnie bezużyteczna, dlatego warto skorzystać ze zbiorów zgromadzonych na VSTi.pl.  W naszym dziale z plikami do pobrania sukcesywnie prezentujemy kolejne starannie wyselekcjonowane instrumenty oraz efekty (FX) pluginy w formatach VST oraz DX. Co więcej zamieszczone już pliki są aktualizowane na bieżąco. O wszelkich nowościach przeczytać możesz w newsach na stronie głównej.
 
UWAGA DZIAŁ DOWNLOAD ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY, PO WSZELKIE WTYCZKI ODSYŁAMY BEZPOŚREDNIO NA STRONĘ PRODUCENTA.
ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

best-vst-synth-plugins

Stali czytelnicy z pewnością zauważyli, że vsti.pl wiele uwagi poświęca instrumentom klawiszowym, i choć adres witryny na to nie wskazuje nadal wspólnym mianownikiem dla technologii VST oraz instrumentów klawiszowych jest MUZYKA. Zarówno keyboardy, syntezatory hardwerowe jak i te w postaci wirtualnej (programowej) służą kreowaniu aranżacji, setów, beatów itd.
 
Nie da się ukryć, że technologia VST jest dużo bardziej z przodu w porównaniu z tym, co oferują współczesne instrumenty klawiszowe - nie jest to jednak żadną przeszkodą dla inżyniera dzwięku, pasjonaty, muzyka czy homerecordera. W codziennej pracy jedni cenią żywe instrumenty, inni te wirtualne, sterowane za pomocą odpowiednich urządzeń MIDI. 
 
 all keyboards logos
Na stronie vsti.pl znajdziesz bogactwo materiałów, które z pewnością przydadzą się właścicielom instrumentów z logo:
Staramy na bieżąco prezentować co ciekawsze plotki jak i potwierdzone informacje na temat przyszłych oraz obecnych modeli pochodzących od różnych producentów.
Zainteresowanych marką Korg już teraz odsyłam do tematu poświęconego NASTĘPCY korga pa4x
keyboardsmusic

logowanie na vsti.plPrzywracamy możliwości zakładania kont na vsti.pl a przez to funkcjonalność umożliwiającą nowym użytkownikkom wypowiadania się na forum.

Rejestracja na vsti.pl jest bezpłatna. Aby zarejestrować się na stronie należy przejść do formularza rejestracyjnego. Dostęp do niego uzyskujemy klikając w ikonkę zlokalizowaną w prawym górnym rogu obok formularza logowania

logowanie na vsti.pl

Możemy również skorzystać z tego odnośnika

Po przejściu na stronę rejestracji naszym oczom ukarze się formularz jak poniżej.

Kurs Fl Studio po polsku Fl Studio znany również jako Fruity Loops, to potężna aplikacja pozwalająca kreować własne utwory muzyczne w dowolnym gatunku. Jest to kompletne studio zamknięte w jednej aplikacji. Program doskonale znany jest twórcom/producentom muzyki na całym świecie. Jeżeli Twoim przeznaczeniem jest komponowanie muzyki i chciałbyś to zadanie realizować w Fl Studio a nie wiesz jak się za to zabrać - jesteś we właściwym miejscu. Na podstronie Fruity Loops Studio znajdziesz masę bogato ilustrowanych artykułów, poradników, które wyjaśniają szereg zagadnień, po zapoznaniu się z którymi będziesz mógł swobodnie tworzyć muzykę. Można smiało napisać, iż vsti.pl to najbogatsza merytorycznie witryna poruszająca tematy związanie z komponowaniem muzyki w Fl Studio.
Poniżej lista dostępnych tematów związanych obsługą, możliwościami, praktycznymi poradami i nie tylko, a które zebrano w sekcji  Fruity Loops Studio.
 1. Pitcher Alpha od Image Line
 2. Funkcja Auto Save w Fl Studio 9.6
 3. Newtone (dawniej Fl Diva) - czyli wtyczka Melodyne w Fl 9.5
 4. Konfiguracja sterownika ASIO w Fl Studio 9.1
 5. FL SynthMaker w Fl Studio= darmowe pluginy VST

Fruity loops FAQ FAQ (ang. Frequently Asked Questions) - to zbiory "często zadawanych pytań" i odpowiedzi na nie, tworzone głównie po to, aby uwolnić się od ciągłego odpowiadania na stale powtarzające się i nudne (dla odpowiadającego) pytania. Na Vsti.pl znajdziesz odpowiedzi na ponad 80 pytań związanych z aplikacją Fl Studio. Nie zwlekaj - zajrzyj do FAQ a na pewno dowiesz się czegoś nowego, znajdziesz rozwiązanie swojego problemu, FAQ to także porady, które ułatwią Ci poruszanie się po mrocznym środowisku Fruity Loops oraz pozwolą na zrozumienie istoty jego działania. Poniżej lista dostępnych pytań, na które znajdziesz odpowiedź w Fl FAQ (Fruity Loops Studio>FL FAQ)
 

 1. [Nowe] Co to jest plik FLRegkey.Reg?
 2. [Nowe] Jak zaktualizować Fl Studio (update proces)?
 3. [Nowe] Jak zainstalować Fl Studio?
 4. Dlaczego nie mogę pobrać wersji beta Fl Studio, mimo iż jestem zarejestrowanym użytkownikiem programu?                                               
 5. Jakie są wymagania dla FL Studio 9.1?                     
 6. Czy możliwe jest przekazanie licencji na zakupiony wcześniej program, w przypadku gdy chciałbym go odsprzedać?
 7. Format FLAC                     
 8. Co oznacza skrót DAW?

Czytniki RSS dla Vsti.pl Vsti.pl ma Tobie do zaoferowania możliwość przeglądania nowości ze świata oprogramowania muzycznego,czy śledzenia nowych wątków  bez konieczności odwiedzania witryny - a wszystko za sprawą kanałów RSS jakie oddajemy do Twojej dyspozycji. Dzięki kanałom RSS oszczędzasz czas,  czytasz tylko interesujące Cię wątki, newsy, jesteś ciągle na bieżąco. Wszystko szybko, sprawnie i wygodnie.

 

 Nowe videotutoriale od producenta Fl Studio 8 Producent aplikacji Fl studio - firma Image-line informuje o dostępności nowych video tutoriali.