Dział downloads z wtyczkami VST Na stronie vsti.pl znajdziesz pokaźny dział Download  najciekawszymi darmowymi wtyczkami w formacie VST. Prawdą jest, że w sieci istnieje masa stron oferujących tysiące darmowych wtyczek VST - z czego 90% jest totalnie bezużyteczna, dlatego warto skorzystać ze zbiorów zgromadzonych na VSTi.pl.  W naszym dziale z plikami do pobrania sukcesywnie prezentujemy kolejne starannie wyselekcjonowane instrumenty oraz efekty (FX) pluginy w formatach VST oraz DX. Co więcej zamieszczone już pliki są aktualizowane na bieżąco. O wszelkich nowościach przeczytać możesz w newsach na stronie głównej.
 
UWAGA DZIAŁ DOWNLOAD ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY, PO WSZELKIE WTYCZKI ODSYŁAMY BEZPOŚREDNIO NA STRONĘ PRODUCENTA.
ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

best-vst-synth-plugins

  • Vst instruments - kategoria w znajdziesz prawdopodobnie najlepsze wtyczki Vsti (wszystkie oczywiście na licencji free). Wszystkie zostały wcześniej sprawdzone. Mamy już 182 wtyczki VST !!!
  • Vst effects - kategoria, w której znajdziesz wtyczki do ubarwiania Twojego brzmienia, które z powodzeniem możesz stosować w swoich produkcjach. Wśród nich są naprawdę prawdziwe perełki. Tutaj oddajemy do Waszej dyspozycji 101 pluginów!!!
  • Fl Studio - w końcu vsti.pl jest w pewnym sensie mekką ludzi lubujących się w truskawce - nie mogło zabraknąć zatem odnośników do naszego ulubionego DAW-a. Program Fl Studio zwany dawniej fruity loopsem to już legenda. To chyba najchętniej (obok Cubase) używany program do tworzenia muzyki nie tylko przez producentów techno/dance/trance czy hip-hopu. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś z nim do czynienia, a chciałbyś rozpocząć swą przygodę z muzyką, nie wahaj się tylko wypróbuj tę aplikację, a na pewno nie będziesz chciał żadnej innej. W dziale znajdziesz również Fruity Loopsa w wersji v1.0 :-)
  • Sound banks - kategoria, w której znajdziesz zestawy brzmień w formacie *.FXB jak i *.FXP - czyli zestawy gotowych presetów, które z powodzeniem zastąpią wysłużone domyślne ustawienia popularnych darmowych oraz wybranych komercyjnych pluginów.
  • Music tools - czyli kategoria z wybranymi narzędziami, które mogą okazać się niezbędne, podczas produkcji (25 pozycji)
  • Audio Editors - kategoria w której znajdziesz przydatne aplikacje na potrzeby szybkiej edycji plików audio/sampli (w formacie *.wav czy *.mp3)
  • DJ Software -  gdy już będziesz miał dość tworzenia może spróbujesz swoich możliwości za konsoletą - wirtualną oczywiście
  • Vst Host - programy typu Host Vst pozwalają na uruchamianie wszelakiej maści wtyczek vst (programów najczęściej w postaci plików z rozszerzeniami *.dll, które po umieszczeniu w odpowiednim katalogu widoczne są z poziomu właśnie takiego programu. Program host umożliwia uruchamianie wszelakiej maści wtyczek vst. Do tych najbardziej znanych należą: Cubase, Sonar, Emagic, Fl Studio, Orion itd. Wśród wielu często przerośniętych aplikacji znaleźć jednak można także darmowe odpowiedniki. Te prezentować będziemy w tej kategorii.
  • Skins - Jesteś maniakiem programu Fl Studio czy też Reason - zajrzyj koniecznie. Znajdziesz tutaj skóry do winampa, które podczas słuchania muzyki nie pozwolą Ci ani na chwilę zapomnieć widoku Twojej ulubionej aplikacji do tworzenia muzyki czy też skórki przeznaczone do samej aplikacji w której robisz muzykę.


Staramy się na bieżąco uzupełniać powyższy zbiór poprzez wrzucanie do pobieralni kolejnych ciekawych VST.
Nie jesteśmy w stanie wyłapać ich wszystkich, dlatego też jeżeli uważasz, że są wtyczki, które koniecznie powinny zasilić nasz dział, koniecznie napisz o nich na forum.