freesamplesTYLKO DO KOŃCA LIPCA bieżącego roku można bezpłatnie pozyskać bibliotekę sampli firmy Riot Audio zatytułowaną Bowed Glass Clouds działającą pod kontrolą aplikacji NI Kontakt. Aby uzyskać paczkę wymagane jest zapisanie się na listę mailingową firmy Riot Audio.

Dzięki wykorzystaniu silnika aplikacji Native Instruments Kontakt użytkownik posiada pełną kontrolę nad warstwami, crossfadingiem, trójpasmową korekcją oraz zestawem trzech efektów (przester, pogłos oraz echo).

Pobierz również KOMPLETE START - BEZPŁATNY PAKIET OD NATIVE INSTRUMENTS

Do poprawnej pracy wymagane jest pełne wydanie samplera Native Instruments Kontakt (bezpłatne wydanie samplera KONTAKT PLAYER się tutaj nie sprawdzi). Wszystkie próbki, które wykorzystano do opracowania tytułowej paczki dostępne są również w formacie WAV.

Aby móc się cieszyć bezpłatną kopią sampli należy udać się na stronę producenta (link poniżej) i zapisać się do listy mailingowej. Na potwierdzenie na skrzynkę otrzymujemy link do pliku.

bowed-glass-sounds

Pobierz paczkę Bowed Glass Clouds BEZPŁATNIE – link poniżej.

Po pakiet Bowed Glass Clouds odsyłam na stronę Riot Audio (Wielkość pobieranego pliku 2.31 MB) - tylko do końca lipca 2019