freesampleMarco Scherer prezentuje Drum Depot: Vermona DRM, 5 komercyjnych zestawów drum kitów oraz 50 pętli drum loops (stanowiących przedsmak tego, czego można spodziewać się po komercyjnym wydaniu) pochodzących z analogowej maszyny perksyjnej Vermona DRM1 MKIII.

Jest to trzecia już seria w ramach pakietu Drum Depot. Poprzednia zawierała brzmienia Vermony DRM1 MKIII przetworzone przez kompresor TL Audio 5021 a składało się na nią 5 zestwów (na bazie 16 próbek każdy), gotowych do wykrzystania w samplerach NI Maschine, NI Kontakt 5, NI Battery 3, FXpansion Geist, Ableton Live

Zobacz również: Free Dangerous Drums Produkcji Marco Scherer!

Zaskoczył mnie stopień skomplikowania oraz bogactwo pętli. Aż trudno uwierzyć, że całość powstała w oparciu o pojedynczy 8-głosowy moduł perkusyjny, który doda iskry produkcjom electro/techno.

Drum Depot: Vermona DRM pobieramy bezpośrednio przechodząc na stronę z linku poniżej (brak konieczności zakładania konta czy podawania adresu mailowego). W paczce ZIP znajdziemy pliki w formacie WAV/RX2.

Przy okazji warto wspomieć o ostatnich produktach , które wyszły spod rąk Marco Scherera: Analog Drums oraz Trap, na potrzeby gatunków: techno, dubstep czy electro/house.

Download

Pakiet Drum Depot: Vermona DRM pobieramy przechodząc na stronę Sellfy (Wielkość pobieranego pliku 154 MB)