0aFirma KV331 Audio udostępnia bezpłatnie wtyczkę SynthMaster Player (wartości $29). Oferta ważna tylko do 4 stycznia 2021. Instrument dostępny jest w formatach: VST, AU oraz AAX I działa na komputerach klasy PC oraz Mac.

Tytułowej wtyczki nie należy mylić z innym bezpłatnym produktem SynthMaster Player Free (a który zawsze był i pozostanie bezpłatny). Prezentowana wersja posiada na pokładzie aż 1800 gotowych brzmień (w przeciwieństwie do wersji bezpłatnej, która liczy ich 500).

Przeczytaj również: Bezpłatne SYNTEZATORY wtyczkowe TOP 20

SynthMaster Player pozostaje nadal ograniczony w zakresie parametrów, które można edytować (jest ich tylko 12) – pozostałe są zablokowane i zarezerwowane dla edycji SynthMaster (bez słowa Player), co oznacza, że użytkownik nie ma możliwości kształtowania własnych brzmień od podstaw. W większości przypadków mamy możliwość edycji odcięcia filtra, rezonansu czy wybranych ustawień w ramach modułu modulacji. Użytkownik posiada również możliwość dezaktywacji modułu efektów.

tonelib-gfx

Jeśli jesteś wielbicielem kreowania nowych brzmień to SynthMaster Player NIE jest dla Ciebie. Jeżeli zaś szukasz syntezatora z bogactwem gotowych brzmień, które możesz w niewielkim stopniu podrasować – to ta okazja nie powinna Tobie przejść koło nosa.

Po bezpłatną kopię wtyczki SynthMaster Player odsyłam na poniższą stronę.

Aby pobrać wtyczkę SynthMaster Player bez kosztów należy przejść na stronę (link poniżej) po czym kliknąć w przycisk „Get it now”. Wymagane jest podanie ważnego adresu mailowego na potrzeby aktywacji pluginu z a pomocą numeru seryjnego.

Plugin SynthMaster Player dostępny jest w formatach VST, AU oraz AAX i działa pod kontrolą komputerów klasy PC oraz Mac. Wspiera zarówno 32- jaki 64-bitowe aplikacje typu DAW.

Dodatkowe informacje SynthMaster Player (wielkość pobieranego pliku 174 MB)