Ik Multimedia - AmpliTube v3.5 Free IK Multimedia zapowiedziała dostępność wtyczki w wersji AmpliTube 3 Custom Shop. Czym jest Custom Shop? To nowa forma realizacji zakupów przypominająca wizytę w potężnym sklepie muzycznym czynnym 24/7 oferującym największą ilość legendarnego sprzętu gitarowego w wersji programowej, z pomocą, którego zbudujesz swój niepowtarzalny zestaw.

Zachęcamy każdego do pobrania darmowej w pełni funkcjonalnej wersji AmpliTube3 (oferowanej w wersjach: stand alone oraz VST - zbudowanej na bazie 24 klocków (9 kostek gitarowych, 4 wzmacniaczy, 3 mikrofonów, dwóch racków z efektami oraz cyfrowym tunerem) z przeznaczeniem. Dostęp do możliwości Custom Shop uzyskujemy z poziomu aplikacji AmpliTube oraz połączenie internetowego - do naszej dyspozycji ponad 200 modeli różnego sprzętu, którego dobór oraz konfiguracja zależy tylko od naszych wymagań oraz możliwości finansowych. Wśród oferowanego sprzętu możemy wybierać spośród modeli: Fender, Ampeg, Orange, Soldano, Groove Tubes, Gallien-Krueger, Jet City Amplification, THD, T-Rex. Każdy z produktów można testować przez okres 2 dni (w każdym miesiącu).

To doskonała okazja do zbudowania niepowtarzalnego zestawu w niewiarygodnie niskiej cenie. Ceny pojedynczych modułów zaczynają się już od 3 dolarów.

Każdy, kto pobierze AmpliTube 3.7 nie tylko uzyska dostęp do sklepu Custom Shop, ale zyska udoskonaloną wersję aplikacji doskonale współpracującej z kontrolerami StealthPedal czy StompIO, w pełni kompatybilnej w systemami 64-bitowymi czy ulepszonym modułem browser z bankiem 4.000 slotów na własne ustawienia.

Razem z premierą Custom Shop klienci otrzymują 24 całkowicie nowe wcześniej niepublikowane modele efektów oraz wzmacniaczy Fender, Orange, Soldano, T-Rex i inne.

Użytkownicy wtyczek AmpliTube Fender, Ampeg SVX, AmpliTube Metal, AmpliTube Jimi Hendrix and AmpliTube 2 Live mogą z powodzeniem wykorzystać ich moduły w AmpliTube 3 FREE

[Aktualizacja: 03-08-2012] IK Multimedia udostępnił aktualizację do wtyczki AmpliTube w wersji 3.7.1.

Wnosi ona szereg istotnych zmian, które pozwoliły na obniżenie zużycia procesora o 30%, oraz wykorzystanie pamięci, o 35%, co przekłada się na możliwość zastosowania w projekcie większej ilości kopii pluginu. W menu znajdziemy pozycje Preset Up oraz Preset Down (dotyczy przeglądarki StealthPedal)

Aktualizację pobierzesz ze strefy użytkownika (User Area).

Nowych userów zachecem do wypróbowania opcji AmpliTube 3 Custom Shop – którą znajdziemy w darmowej, w pełni funkcjonalnej wersji wtyczki: AmpliTube 3 FREE a na którą składają się 24 modele wzmacniaczy. Dodatkowym atutem jest dostęp do ponad 200 nowych modeli, które można zakupić z poziomu okna wtyczki.

Dostępność oraz ceny:

  • AmpliTube Custom Shop dostępny z poziomu wersji free oraz full AmpliTube 3.
  • Darmową wersję pobierzesz ze strony producenta (konieczna rejestracja).
  • Zarejstrowani użytkownicy AmpliTube Fender, Ampeg SVX, AmpliTube Metal, AmpliTube Jimi Hendrix and AmpliTube 2 Live znajdą wtyczkę AmpliTube 3.7 na swoim koncie (po zalogowaniu)
  • Darmowa aktualizacja do AmpliTube 3.7 Full przysługuje wszystkim zarejestrowanym użytkownikom AmpliTube 3
  • Za poszczególne moduły płaci się wykorzystując system kredytów (20 punktów kredytowych to koszt $19.99/€14.99, 500 punktów kredytowych to koszt $299.99/€224.99

Źródło: www.amplitube.com/customshop