Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/03/31 19:56 #15821

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Na Facebooku - Image Line pyta użytkowników, co chcieliby mieć w Fl Studio. Lista życzeń jest dość pokaźna. Jeżeli i Ty uważasz że czegoś Ci brak, pozostaw swój komentarz na Facebookowym profilu image line

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/03/31 23:20 #15822

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ciekawe ile facebook płaci im za promowanie takich akcji na ich portalu? Pewnie nic jak wielu innym firmom, dlatego dziwie się, że nie mogli tego zrobić w inny sposób, najlepiej za pomocą ankiety z polami wpisu jak każda inna porządna grupa programistyczna wtyczek czy programów muzycznych. Dlaczego nie dało się zrobić takiej ankiety na koncie Image Line po to aby osoby obeznane z programem wypowiedziały się na ten temat? Ludzie bez konta na tym portalu tracą w tym momencie prawo do swoich propozycji i przytoczenia problemów, głos dostają za to ludzie którzy klikają "lubię to!" we wszystko co popadnie i nie koniecznie znają dobrze aplikację. Bez obrazy dla użytkowników ale taka jest prawda, zrobiła się masówa. Widać, że duża część propozycji to dziwne problemy które wynikają z braku znajomości aplikacji, rzeczy które można bardzo prosto zrobić i nie potrzeba tego zmieniać. Skończy się znowu na nowych skrótach klawiszowych, zmianie interfejsu dla tych ludzi bo im nie pasuje, a same funkcje pozostaną bez zmian, nie zrobią nic z midi, będzie problem z wtyczkami i ich obsługą, nie zrobią nic z playlistą, markerami czasowymi, zmianami taktowania czy tempa, nic z integracją wideo, brak rozbudowanego eksportu z wyborem prędkości czy częstotliwości i wieloma problemami które na tym forum wynikały w trakcie dyskusji. No zapomniałem, live mode. Będzie live mode, skróty klawiszowe i jakieś pierdoły sygnowane FL 11 :).

Irytuje mnie to że zainwestowałem w Image Line 7x tyle co w Cockos REAPER a dostałem znacznie mniej niż w tej "małej" aplikacji DAW. Tak, siedem razy więcej, właśnie to policzyłem, dokładnie było by to jakieś 7,5 dla ścisłości. Po prostu przez takie proste niedociągnięcia nie mogę teraz na FL pracować. Nie wiem co mam teraz zrobić, widać nie mogę domagać się żadnych zmian, odsprzedać też nie mogę, zwrotu gotówki także nie da rady przeprowadzić.

Wybaczcie marudzenie, ale tak to wygląda, odrzucali moje propozycje, zero odzewu na maile, forum jest chyba nie sprawdzane pod tym kątem, teraz mega ankieta na facebooku. Bardziej liczy się dla nich głos ludzi z facebooka którzy nie koniecznie aplikację posiadają niż stałych klientów. Polityka firmy tylko w tym pomaga, bo na "stałych" już nie zarobią z tytułu dożywotniej aktualizacji. Jeżeli się mylę niech ktoś to powie, chętnie dowiem się że nie mam racji i wygląda to jednak bardziej kolorowo, że dostaniemy tym razem coś co jest na prawdę wartościowe i nie mam powodu do obaw.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/04/01 09:58 #15824

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Niestety NEXu ma rację. Tylko i wyłącznie przez to, że przywykłem do interfejsu FL-a, to z niego korzystam. Ale wkrótce przesiądę się na cokolwiek innego, jak zdołam wyzbyć się starych nawyków.

Polityka firmy Image Line jest doprawdy ŻENUJĄCA. Jakieś durne gadżeciki typu tańczące panienki czy arty w stylu anime... Niestety, ta firma dla mnie już powoli upada wizerunkowo.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/04/02 13:10 #15828

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
M I D I !! Pełne wsparcie dla MIDI i byłoby naprawdę słodko. Template dla zewnętrznych instrumentów i modułów!! Tyle rzeczywistych potrzeb.
A dla osłody: PoiZone, Toxic oraz Gross Beat jak i wszystkie stare już przecież Sample Fusion dla wersji FL Signature hehe;)

Z Facebookiem - przesada. Porządny formularz dla Userów i po kłopocie.
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/04/02 16:52 #15831

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar
  • Gość
  • Gość
A JA bym chciał (tylko proszę się nie śmiać) jakieś narzędzie do wydobywania czystego wokalu z pliku audio :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/04/02 20:13 #15835

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Chłopie... Wtedy FL by kosztował kilkanaście tysięcy...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!
Za tę wiadomość podziękował(a): Dj 1982

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/04/03 04:36 #15842

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Dj 1982 napisał: A JA bym chciał (tylko proszę się nie śmiać) jakieś narzędzie do wydobywania czystego wokalu z pliku audio :D


Myślę, że gdyby takie algorytmy ktoś opracował, już dawno moglibyśmy z nich korzystać. Póki co jest to rozwiązanie jest mało prawdopodobne (co nie znaczy, że nie możliwe). I koszty tutaj nie mają żadnego znaczenia (jak twierdzi Psysutra),
Za tę wiadomość podziękował(a): Dj 1982

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/04/03 09:48 #15843

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Bynajmniej. Wystarczy zobaczyć ile kosztuje Celemony Melodyne :)

Poza tym- "wyciągnięcie" partii wokalnej z gęstego miksu jest niemożliwe- zawsze gdzieś się potracą harmoniczne lub zostaną z innych elementów miksu.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!
Za tę wiadomość podziękował(a): Dj 1982

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena