Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/07/05 10:08 #16585

  • raf.ael
  • raf.ael Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
A mnie brakuję opcji podpięcia Tap tempo pod jakiś kontroler. Jakże ułatwiło by to granie z żywym zespołem. To aż dziw że zbliża się 11 edycja FL'a i jeszcze tego nie zrobili.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2012/07/05 12:45 #16587

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Padło już całkiem dużo propozycji. Dlatego chciałbym przygotować takie coś, pod linkiem można się zapoznać o co chodzi - wwk.vsti.pl/index.php/forum/8-fruity-loo...-forum-il.html#16586

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fl Studio 11 - czyli co chciałbyś mieć w swojej truskawce 2013/01/27 13:21 #19077

  • jarix79
  • jarix79 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
...ja się przerzuciłem na Abletona 8 z FL Studio po 4 latach i naprawdę nie żałuję...dla mnie o wiele szybciej się pracuje z midi,a automatyka w Abletonie to jak pstryknięcie palcem:)niestety twórcy FL Studio zamiast robić postępy stoja w miejscu,a gdy wypuszczą nową wersję to nic praktycznie ona nie wnosi oprócz badziewnych wtyczek i kilka pomysłów z innych DAW,a szkoda...Wracając do Abletona ciężko się przyzwyczaić do archaicznego wyglądu,ale gdy już zacznie sie prace z nim to potrafi wciągnąć:)FL Studio był dla mnie najbardziej intuicyjnym DAW póki nie sprawdziłem Abletona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena