Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Preview - Jakub Szczęsny 2008/07/26 00:23 #1073

  • Jakub Szczęsny
  • Jakub Szczęsny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam tu moją ostatniąmalutką produkcję, która mi się bardzo spodobała i na pewno ją w następnych dnaich rozwinę, oto ona:

Traktujcie mnie jak kota, ale ciągle się uczę! odsiebie.com/pokaz/337901---9ffd.html
Temat został zablokowany.

O:Takie wypociny 2008/07/26 08:46 #1077

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
Elo.Słychać już różnicę między tym a poprzednim kawałkiem.Robisz małe postępy ale w dobrym kierunku.Pracuj dalej.Pzdr.ELK.
Temat został zablokowany.

O:Takie wypociny 2008/07/26 09:45 #1079

  • J.C
  • J.C Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 1
No coś wyszło Tylko nie wydaje Ci się, ze tam jest zbyt pusto?, przydały by sie jakies pady, bas no i tą perkusje mógłbyś wzbogacić jakimiś lopami, jest przeciez tego tyle wystarczy wrzucić do Slicera w Fl;)No, ale dobrze próbuj, liczy sie zajawka, a reszta sama przyjdzie:D
Temat został zablokowany.

O:Takie wypociny 2008/07/26 10:27 #1081

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
turbo napisał:

No coś wyszło Tylko nie wydaje Ci się, ze tam jest zbyt pusto?, przydały by sie jakies pady, bas no i tą perkusje mógłbyś wzbogacić jakimiś lopami, jest przeciez tego tyle wystarczy wrzucić do Slicera w Fl;)No, ale dobrze próbuj, liczy sie zajawka, a reszta sama przyjdzie:D


bardzo trafnie to ujołeś Turbo- coś wyszło......
Temat został zablokowany.

O:Takie wypociny 2008/07/26 12:30 #1082

  • Jakub Szczęsny
  • Jakub Szczęsny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
No to fajnie, żę tak to oceniliście, ale jakie pady? Ludzie proszę wytłumaczcie, w sumie mi też coś tam brakuje, no słuchając produkcji profesjonalnych DJów słychać to coś, więc jakbyście mogli to wytłumaczcie co i jak :P
Temat został zablokowany.

O:Takie wypociny 2008/07/26 14:00 #1083

  • EBzz
  • EBzz Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jakub Szczęsny napisał:

No to fajnie, żę tak to oceniliście, ale jakie pady? Ludzie proszę wytłumaczcie, w sumie mi też coś tam brakuje, no słuchając produkcji profesjonalnych DJów słychać to coś, więc jakbyście mogli to wytłumaczcie co i jak :P


nie dlugo wszystko opisze w temacie " sposób na wypasiana nute " bo jak widze tam posty ze czegos takiego nie ma to az mi sie serce kraja ;] tylko kurcze nie mam czasu
Temat został zablokowany.

O:Takie wypociny 2008/07/26 14:35 #1084

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
sudsik napisał:

Jakub Szczęsny napisał:

No to fajnie, żę tak to oceniliście, ale jakie pady? Ludzie proszę wytłumaczcie, w sumie mi też coś tam brakuje, no słuchając produkcji profesjonalnych DJów słychać to coś, więc jakbyście mogli to wytłumaczcie co i jak :P


nie dlugo wszystko opisze w temacie " sposób na wypasiana nute " bo jak widze tam posty ze czegos takiego nie ma to az mi sie serce kraja ;] tylko kurcze nie mam czasu



jesli uważasz że masz receptę na robienie dobrych kawałków to jesteś w dużym błędzie bo takiej recepty nie ma ;-)))

pozdrawiam
Temat został zablokowany.

O:Preview - Jakub Szczęsny 2008/07/26 15:03 #1085

  • Jakub Szczęsny
  • Jakub Szczęsny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
A i ryhardem się zgodzę, bo parę dźwięków w FL które mi się najbardziej spodobały - to dźwięki z przypadku :P

I to jest kurde dziwne, zupełnie jak Atomówki ^^ ale porównanie, łeeeee
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena