Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Takie wypociny 2008/07/26 18:07 #1086

  • EBzz
  • EBzz Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
jesli uważasz że masz receptę na robienie dobrych kawałków to jesteś w dużym błędzie bo takiej recepty nie ma ;-)))

pozdrawiam[/quote]

hehe malo jeszcze wiecie na ten temat...
Temat został zablokowany.

O:Preview - Jakub Szczęsny 2008/07/26 18:39 #1087

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Dlaczego wszyscy zgrywacie panów nad panami? Każdy się tu wymądrza, prawi jakieś teorie, przekonania ch** wie co, zwłaszcza ty ryhard postradałeś wszystkie zmysły. Profesjonaliści się znaleźli. Siedzę w tym już prawie 8 lat i nie wymądrzam się jak wy (co niektórzy co dopiero zaczynają) bo wiem, że się często mylę i wiem, że tak naprawdę gówno wiem. Gdzie tam profesjonalizm na virtualce...ludzie opanujcie się. Wk***** mnie takie coś niesamowicie, do tego stopnia, że nie panuję nad językiem. Trochę samokrytyki, spojrzenia z innej perspektywy na swoją pracę. Skończcie wytykać sobie nawzajem kto to ile wie i jaki to jest beznadziejny. Lepiej byście jakąś muzykę porobili albo doszli do jakiegoś sensownego consensusu i zacząć się rozglądać dookoła siebie, a nie tylko za czubkiem własnego nosa. Typowe "dzieciaczki" co to dorwały VS, nagrały kilka wałków i zesrało się w gacie. Następnym razem jak już nie wytrzymam to nie będę taki miły obiecuję.
Temat został zablokowany.

O:Preview - Jakub Szczęsny 2008/07/26 19:18 #1089

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mindcrusher napisał:

Dlaczego wszyscy zgrywacie panów nad panami? Każdy się tu wymądrza, prawi jakieś teorie, przekonania chuj wie co, a tak naprawdę to gówno wszyscy wiecie. Zwłaszcza ty ryhard postradałeś wszystkie zmysły. Profesjonaliści się znaleźli. Siedzę w tym już prawie 8 lat i nie wymądrzam się jak wy (co niektórzy co dopiero zaczynają) bo wiem, że się często mylę i wiem, że tak naprawdę gówno wiem. Gdzie tam profesjonalizm na virtualce...ludzie opanujcie się. Wkurwia mnie takie coś niesamowicie, do tego stopnia, że nie panuję nad językiem. Trochę samokrytyki, spojrzenia z innej perspektywy na swoją pracę. Skończcie wytykać sobie nawzajem kto to ile wie i jaki to jest beznadziejny. Lepiej byście jakąś muzykę porobili albo doszli do jakiegoś sensownego consensusu i zacząć się rozglądać dookoła siebie, a nie tylko za czubkiem własnego nosa. Typowe "dzieciaczki" co to dorwały VS, nagrały kilka wałków i zesrało się w gacie. Następnym razem jak już nie wytrzymam to nie będę taki miły obiecuję.



A kto tu się wymądrza kolego szacunek dla Twoich 8 LAT ale może ktoś siedzi w tym dłużej niż Ty i się tym za bardzo nie obnosi bo i nie ma czym przyjacielu,

to ile lat siedzisz w tym temacie nie czyni Ciebie lepszym ani mądrzejszym od innych i nie upoważnia Ciebie do tak ostrych słów jakie tu wypowiedziałeś...

zapomiałeś chyba że piszesz posty na FORUM....

Ps.nie wiem jak Admin ale ja bym dał tobie ostrzeżenie za takie zachowanie :-(

pozdrawiam
Temat został zablokowany.

O:Preview - Jakub Szczęsny 2008/07/26 23:08 #1091

  • Jakub Szczęsny
  • Jakub Szczęsny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mindcrusher... szanuję Twoja zdania, pewnie też dlatego, że pare razy mi już pomogłeś, ale jak już miesza się consensusy z bluzgami, to się robi ciapsztyl, nieprawdaż?

Nie kłócić się tutaj!
Temat został zablokowany.

O:Preview - Jakub Szczęsny 2008/07/27 09:58 #1093

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Jakub Szczęsny napisał:

Mindcrusher... szanuję Twoja zdania, pewnie też dlatego, że pare razy mi już pomogłeś, ale jak już miesza się consensusy z bluzgami, to się robi ciapsztyl, nieprawdaż?

Nie kłócić się tutaj!


Dyskusja zboczyła z głównego toru. Nie kłóćcie się. Chyba nie chcecie aby To forum schodziło na psy.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena