0aYamaha Genos 2 vs Korga pa5x czyli porównanie dwóch flagowców w zakresie wybranych funkcjonalności. Zapraszam do lektury.

Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

Przeczytaj również: Korg pa4x vs Korg pa5x - różnice

 

pa5xvgenos2

0aDziś prezentuję Wam porównanie wybranych aspektów Yamahy Genos (2017) z ostatnią generacją Yamaha Genos 2 (2023)

 

 

 yamaha genos1 vs yamaha genos2

Porównanie w systemie: [porównywany parametr]: Yamaha Genos vs Yamaha Genos 2

0aFirmy Yamaha oraz firma Korg to dwaj niezależni producenci rozwijający instrumenty z kategorii keyboardy profesjonalne. W aresnale posiadają instrumenty przeznaczone nie tylko na scenę, ale również do zacisza domowego. Zaprezentowany w roku 2022 Korg pa5x cieszy się ogromnym powodzeniem. Szukających instrumentów tejże marki a korzystających do tej pory z modelu Yamaha Genos powinien zainteresować poniższy tekst.

Yamaha Genos vs Korga pa5x czyli porównanie dwóch flagowców w zakresie wybranych funkcjonalności. Już teraz zapraszam do lektury.

Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

Przeczytaj również: Korg pa4x vs Korg pa5x - różnice

 

pa5xvgenos1

Korg PA bez tajemnicZ końcem czerwca światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany następca Korga pa4x. Choć emocje nie opadły, już teraz wielu użytkowników  zastanawia się, czy warto zainwestować i zamienić obecnego na rynku niemal 7-letniego pa4x na Korga pa5x? 

Korg pa5x prezentuje drogę, która będzie podążać producent prowadząc dalsze prace nad obecnym jak i przyszłymi modelami.

Jakie są zasadnicze różnice między wersjami pa4x oraz pa5x?

  1. Czy warto zainwestować w nowy model?
  2. Czego zabrakło?
  3. Czego oczekiwać?

Poniższy tekst ma na celu wskazanie tych najważniejszych kwestii.

Zestawienie będzie uzupełniane na bieżąco, dlatego zachęcam do regularnego odwiedzania.

Korg pa5x vs Korg pa4x

Korg pa4x vs Korg pa5x– różnice:

Korg - microKORG XLMamy dla Was kolejne porównanie. Tym razem postanowiliśmy zestawić topowy model Korga pa4x w wersji International a ostatnią propozycją ze średniej półki cenowej. Mowa o Korgu pa1000, który jest małym bratem czwórki. Cena na poziomie 6400 zł (a więc o niemal o połowę niższa) przekłada się na pewne braki i różnice (lista aktualizowana na bieżąco). Poniższy tekst ma na celu wskazanie tych najistotniejszych.

Przeczytaj również: Korg pa1000 vs Korg pa700

korgpa4xivskorgpa4xm

0aGenos Workstation firmy Yamaha to jedno z częściej wyszukiwanych fraz (w szczególności przez aktualnych użytkowników serii Tyros) w ostatnim czasie. O bardzo dużym zainteresowaniu tematem może świadczyć fakt, że na naszym forum wątek poświęcony tytułowemu instrumentowi ma już ponad 45000 odsłon

Postanowiłem przygotować małe porównanie w zakresie wybranych funkcjonalności i zestawić Bestię Yamahy z będącym już na rynku prawie 3-letnim Korgiem pa4x.

Przeczytaj również: Szkolenie dla przyszłych i obecnych użytkowników marki Korg pa4x

Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

pa4xvgenos1

Podobieństwa i różnice Korg pa4x vs Yamaha Genos (wybrane aspekty). Wyboldowana informacja dotyczy modelu pa4x:

0aGenos Workstation firmy Yamaha produkującej szerokie spektrum instrumentów w tym pianina i syntezatory to jedno z częściej wyszukiwanych fraz w szczególności przez tych, którzy zastanawiają się nad zakupem tego nie taniego przecież instrumentu. O bardzo dużym zainteresowaniu tematem może świadczyć fakt, że na naszym forum wątek poświęcony tytułowemu instrumentowi ma już ponad 69000 odsłon. Jeżeli cena jest istotnym czynnikiem, warto również wziąć pod uwagę mniejszego brata (model Yamaha SX900).

Postanowiłem przygotować małe porównanie w zakresie wybranych funkcjonalności i zestawić bestię Yamahy - Genosa z mniejszym bratem Yamahą SX900

Przeczytaj również: Korg pa4x International vs Yamaha Genos – podobieństwa i różnice

 yahamagenosvsyamahasx900

Podobieństwa i różnice Yamaha Genos vs Yamaha SX900 (wybrane aspekty). Wyboldowana informacja dotyczy modelu Genos

Korg - microKORG XLZestawialiśmy już dla Was Korga pa4x z Korgiem pa1000. Porównywaliśmy również modele: Korg pa1000 z Korgiem pa700. Przedstawialiśmy aspekty, które przemawiają za przesiądką z Korga pa900 na model pa1000. W dniu dzisiejszym porównamy sobie modele budżetowe: tegorocznego Korga pa700 oraz model, który zadebiutował w roku 2013: Korga pa600. Zatem zaczynamy:

Różnice pomiędzy tytułowymi instrumentami. Wyboldowana informacja dotyczy modelu pa700:

korgpa700vskorgpa600

Korg - microKORG XLPremiera obu pakietów z przeznaczeniem dla instrumentów Korg pa700 oraz pa1000. Znamy już datę premiery rozszerzeń MUSIKANT oraz szczegóły na temat ich zawartości. Poniżej pełna informacja.

Zawartość pakietu dla Korga pa700

  • Style: 200
  • Zestawy Keyboardset: 200
  • Zestawy perkusyjne 31
  • Barwy: 244
  • Wpisy w songbook: 300
  • Próbki PCM: 180 MB

Cena pakietu dla korga pa700: 144 Euro ( okolo 606 zł)

Musikant_for_Pa700_Pa1000.jpg

Korg - microKORG XLTytułowe keyboardy, o których spekulowali użytkownicy już jakiś czas temu, miały swoją światową premierę 31 sierpnia 2017. Oba czerpią pełnymi garściami ze swojego starszego brata. Stanowią one dopełnienie aktualnej serii w linii pa4x i zastępują dotychczasowe modele odpowiednio pa900 i pa600. W zamyśle będą rywalizować z modelami Yamaha S970 oraz S770.

Przeczytaj również: Korg pa4x International vs Korg pa1000 – różnice

Jakie są zasadnicze różnice pomiędzy  Korgiem pa1000 a Korgiem pa700? Poniższy tekst ma na celu wskazanie tych najważniejszych. (Uwaga: lista aktualizowana na bieżąco).

korgpa4xivskorgpa4xm

Korg - microKORG XLUżytkowniku, posiadasz korga pa900 i zastanawiasz się czy warto przesiąść się na wyższy model Korg pa1000? Poniżej znajdziesz listę powodów, które mogą przekonać Cię do zmiany. Poniżej zestawiam te funkcjonalności, które są istotne z punktu widzenia Korga pa1000 a nie znajdziemy ich w modelu sprzed kilku lat (pa900). Trzeba przyznać, że instrument czerpie garściami z pierwowzoru – pa4x. Niektórzy wręcz twierdzą, iż mamy tutaj do czynienia z małym bratem pa-czwórki. A to wszystko w cenie o połowę niższej w stosunku do flagowego modelu.

Przeczytaj również: Korg pa1000 vs Korg pa700

korgpa4xivskorgpa4xm

Czym zatem korg pa1000 góruje nad pa900? Poniżej lista najistotniejszych zmian i nowości (lista aktualizowana na bieżąco):

0aDziś prezentuję Wam krótkie porównanie wybranych aspektów najnowszego modelu Yamahy Genos z ostatnią generacją Yamaha Tyros 5.

 

 

 yamahagenosvsyamahatyros5

Porównanie w systemie: [porównywany parametr]: Yamaha Genos vs Yamaha Tyros 5

0a Wielu użytkowników często zastanawia się, jakie są różnice między modelami Korg pa3x International vs Korg pa4x International. Poniższy tekst ma na celu wskazanie tych najważniejszych.

 

korgpa3xvskorgpa4x

Korg pa 3x vs Korg pa4x– różnice: