Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:glosnnosc dzwieków na sluchawkach i glosnikach -problem 2009/03/22 00:00 #3703

  • Pierdyl
  • Pierdyl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • W życiu piękne są tylko chwile
  • Posty: 95
  • Otrzymane podziękowania: 3
no mam taka opcje. juz ustawilem bo caly czas lecialem na 5.1. Mój komp : płyta główna - Asus P5K SE, Karta dzwiekowa zintegrowana nie wiem jaka. Procesor C2D E8400, Ram DDR2 4GB, Grafa GF 8800 GTS 512
Pierdyl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:glosnnosc dzwieków na sluchawkach i glosnikach -problem 2009/03/22 08:00 #3704

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
to jak na integrze mogłeś w ogóle dobrze ustawić 5.1 ciesz się ,że 2.1 dobrze będzie chodzić kup sobie obojętnie jaką kartę i wtedy możesz myślec o rozdzieleniu na 5.1 ale jak chcesz wydac 150 zeta to już lepiej dołożyć ze 300-400 i kupić coś znośnego np JULI@ o której sie ostatnio sporo naczytałem i nasłuchałem w dobrym znaczeniu oczywiście

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:glosnnosc dzwieków na sluchawkach i glosnikach -problem 2009/03/24 22:04 #3756

  • chuson
  • chuson Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jesli chcesz zeby byla jak najmniejsza roznica miedzy sluchawkami a glosnikami czy tam telefonem komorkowym to proboj za pomoca compresorow, eq i wogule rozmieszaniu dzwiekow na glosniki ... (jakos tak :) ) wiadomo napewno za pierwszym razem Ci nie wyjdzie hehe MI kilka razy wyszlo poprawic taki mix, ale na poczatku to robilem muze, zgrywalem do mp3, potem na telefon sluchalem z telefonu i zaraz z glosnikow i mniej wiecej mozna bylo poprawiac. Tez tak poproboj moze cos wyjdzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena