Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

FL Studio 11 - Kilka pytań 2014/02/26 16:06 #21993

  • bubblegum
  • bubblegum Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
cześć!
czy ktoś może rozwiązał problem ładowania kolejnych projektów w performance mode? Ewentualnie czy ktoś ma jakiś patent na to?

Załóżmy, że mam jeden projekt w PM i chciałbym teraz wrzucić do tego drugi kawałek (a najlepiej całego live seta - powiedzmy 10 numerów)
Jak to zrobić?
Czy jedynym możliwym sposobem jest np. eksport każdego kawałka w performance mode do wave i stworzenie sobie np. "templatki" z live actem, gdzie całego liva sobie ułoże z wavów (wybierając przygotowane wcześniej wavy z biblioteki)? Takie rozwiązanie ma sens, ale z drugiej strony kłóci się z ideą Performance Mode, gdzie mogę sobie pod PADy wrzucić również automatyzację np. jakiegoś syntha.

Czy ktoś grywa z FLa na Performance Mode? I grywa jednocześnie więcej numerów? Sam PM wydaje się super, ale bez możliwości zagrania całego liva - bezużyteczny.
No chyba, że po prostu nie wiem jak tego dokonać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FL Studio 11 - Kilka pytań 2014/02/27 16:15 #21997

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Z tego co mi wiadomo FL Studio nie ma możliwości ładowania kilku projektów na raz jak i ich scalania w jedną całość z prawdziwego zdarzenia. Możesz wykorzystać opcję zapisu "project bones" gdzie wyodrębnisz poszczególne elementy i będziesz mógł je potem ręcznie przenieść do innego projektu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FL Studio 11 - Kilka pytań 2014/02/28 11:21 #22000

  • bubblegum
  • bubblegum Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
racja - wychodzi na to, że tylko tutaj jest możliwa funkcja "project bones" jeśli ktoś chce grać całego liva z FLa
dzięki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bubblegum.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena