Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 17:40 #430

  • Arkadyy
  • Arkadyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panowie ( i Panie)
Szlag jasny mnie trafia bo juz nie mam pomyslu co zrobic. Niedawno nabylem klawiaturke MIDI : M-Audio Axiom 49 . NIE MAM POJECIA o co chodzi ale na moim PC to nie chce działać. Zainstalowalem sterowniki niby wszystko dobrze , wykrywa urządzenie ale dupa , nie dziala w programach takich jak FL w opcjach MIDI niewidzi tej klawiaturki w "Inputs". Poszedlem do sąsiada , wszystko śmiga elegancko i wogóle. Myślałem , zę to przez brak karty dźwiękowej , ale nie jednak nie , myślałem , ze dlatego , że nie mam Service Packa 3 , ale nie jednak nie... Ja już nie mam zielonego pojęcia jak rozwiązać ten problem... Blagam niech ktos mi pomoże.
POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 18:17 #431

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
1. Czy po włączeniu klawiatury nie masz przypadkiem jakiegoś wykrzyknika w oknie Menagera urządzeń? (START>panel sterowania>system>zakładka sprzęt> menedżer urządzeń)
2. Uwaga czy przypadkiem nie ma takie sytuacji że po włączeniu klawiatury, system ją wykrywa co sygnalizuje odpowiednim dźwiękiem, jednak za chwile ją wyłącza? - kiedyś miałem taki problem
3. Czy na stronie producenta nie ma przypadkiem nowszych sterowników, niż te, które dostałeś z klawiaturą?
4. Skoro u Twojego kolegi działa - oznacza że sprawa dotyczy komputera a nie klawiatury
5. Rozumiemy, że urządzenie (dotyczy tych podłączanych za pomocą USB) włączasz przed uruchomieniem Fl Studio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 18:50 #433

  • Arkadyy
  • Arkadyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
1. Czy po włączeniu klawiatury nie masz przypadkiem jakiegoś wykrzyknika w oknie Menagera urządzeń? (START>panel sterowania>system>zakładka sprzęt> menedżer urządzeń)

Nie mam

2. Uwaga czy przypadkiem nie ma takie sytuacji że po włączeniu klawiatury, system ją wykrywa co sygnalizuje odpowiednim dźwiękiem, jednak za chwile ją wyłącza? - kiedyś miałem taki problem

Nie mam

3. Czy na stronie producenta nie ma przypadkiem nowszych sterowników, niż te, które dostałeś z klawiaturą?

Są , zainstalowałem i nic... U sąsaida działało na tych starszych nawet.

4. Skoro u Twojego kolegi działa - oznacza że sprawa dotyczy komputera a nie klawiatury

Tylko , że właśnie problem wynika z tego , ze nawet nie mam pomysłu w którym miejscu mam sie zastanawiać :/

5. Rozumiemy, że urządzenie (dotyczy tych podłączanych za pomocą USB) włączasz przed uruchomieniem Fl Studio?

Jak najbardziej tak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 19:30 #435

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czy Twoje ustawienia pokrywają się chociaż w części jak na poniższym screenie?

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 20:53 #436

  • Arkadyy
  • Arkadyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
U mnie wygląda to następująco.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 20:58 #437

  • Arkadyy
  • Arkadyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jest jeszcze jedna rzecz. Gdy instalowaluje sprzet u mnie to w dolnym lewym rogu ekranu wyskakuje standardowy komunikat o tym , ze mój sprzęt jest zainstalowany poprawnie i jest gotowy do użycia. Przy czym u mojego kumpla po tym komunikacie załączył się kreator dodawania sprzętu i zainstalowały sie dodatkowo jakies sterowniki poprzez ów kreator . Gdy wchodzimy w
Mój kmputer -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio ->[zakładka] Sprzęt
To u niego widniał napis AXIOM 49 a u mnie wygląda to tak :
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 21:27 #438

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Spoglądając na udostępnione screeny - wygląda to tak jakby żaden sterownik nie obsługujący klawiaturę sterującą był zainstalowany
Czy kreator dodawania nowego urządzenia załącza się za każdym razem, kiedy uruchamiasz klawiaturę sterującą?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Axiom 49 - P R O B L E M z odpaleniem 2008/06/02 21:36 #439

  • Arkadyy
  • Arkadyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
U mnie niestety sie ten kreator nie pojaiwa ani razu. Instaluje sterowniki z płytki , pojawia sie komunikat o tym , żę "Mój nowy sprzęt został zainstalowany poprawnie i jest gotowy do użycia" i wszystko w temacie...Nawet gdy nie zainstaluje sterowników z płyty to się tak dzieje . Nie mam pomysłów juz na to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena