Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Jaką myszkę do laptopa wybrać? 2010/07/30 15:52 #9016

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
ha!!! rzeczywiście cena śmieszna -sprawdziłem w kilku sklepach -ciekaw jestem jak się będzie sprawowała no i najważniejsze jak długo :)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jaką myszkę do laptopa wybrać? 2010/07/30 17:33 #9018

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Co do trwałości oraz relacji cena/jakość. 7 lat temu kupując jednostkę stacjonarną zakupiłem myszkę media tech MT 108. Działa znakomicie po dzień dzisiejszy. Niestety nie pamiętam ile wtedy zapłaciłem za tego gryzonia. Jakbym miał wybierać powtórnie, kupiłbym taką samą, jednakże z portem USB.

No ale lata lecą a producenci kuszą nas nowymi udoskonalonymi produktami. W mojej ocenie jeśli chodzi o myszki nie zmieniło się wiele. Pomijam tutaj kwestię myszy bezprzewodowych, w przypadku których pomniejszono do rozmiaru "nano" odbiornik.
Myszka jest jednak myszką, jej zadaniem jest wskazywanie.

Dlatego też producenci mają tutaj nie wielkie pole do popisu. Czułości w nieskończoność się zwiększać nie da.
To trochę jak z aparatami fotograficznymi czy telefonami. Wszelkie dodatki, wodotryski, którymi kuszą producenci niewiele wnoszą, a jedynie niepotrzebnie podnoszą cenę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jaką myszkę do laptopa wybrać? 2010/07/30 23:16 #9025

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jedyne co mogę dodać jakby ktoś jeszcze kiedyś szukał informacji: Nie kupować myszy bezprzewodowych! Mam taki jeden zestaw z iBoxa, myszka działa na 2 baterie AAA i zjada je obie w ciągu + - 18 godzin korzystania, dwa dni i leży. Zasięg to niewiele jak dwa metry! Nie wiem jak wyroby innych firm, ale polecam tylko kable, zero ustawień, zero problemów z łącznością, zero problemów z nagłą utratą energii podczas grania :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jaką myszkę do laptopa wybrać? 2010/07/31 06:54 #9029

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
N.E.X. napisał:

Jedyne co mogę dodać jakby ktoś jeszcze kiedyś szukał informacji: Nie kupować myszy bezprzewodowych!.


I jak jestem tego samego zdania, co więcej, po co komu mysz bezprzewodowa, skoro pracując przed komputerem, cały czas przy nim siedzimy, a więc nie ma potrzeby sterowania komputerem za pomocą myszy na odległość. W sprzedaży znajdują się myszki, które potrafią działać w odległości 10 metrów od nadajnika - w ogóle nieprzydatne rozwiązanie, no chyba że masz komputer podłączony do telewizora rządu 40 cali i potrzebujesz zagrać w jakąś grę. (Oczywiście musisz posiadać w takim wypadku klawiaturę bezprzewodową).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena