Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/26 17:19 #18689

  • edekpa50
  • edekpa50 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Was . Mam pytanie. Zakupilem ostatnio male naglosnienie. 2 kolumny Peavey 15 kazda po 400 power; 1 subwoofer GVX 15 400RMS.Power mixer yamaha emx 312sc; Jak to dobrze podpiac. Podlaczylem niby wszystko ale jakos slabo sie odzywa tzn. NIE WIEM czy tak ma byc Zebym czegos nie spalil. Pomocy prosze. Potrzebuje na sylwestra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/27 07:27 #18699

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
A w jaki sposób dokonałeś podłączeń?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/27 09:43 #18702

  • edekpa50
  • edekpa50 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witaj. Najpierw polaczylem wejscia Input przy subwoofer z wejsciami z tylu we wzmacniaczu ( mam ich 4 ).Potem wzmacniacz z tylu z kolumnami(kolumny maja tez dwa wejscia out i in) do wejsc output . I na koncu input w kolumach do output through w subwoofer.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez edekpa50.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/27 12:18 #18703

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Z tego co napisałeś wygląda że dobrze. A czy sygnał z miksera na kolumny wypuszczasz złączami Main Out, czy wykorzystujesz złącza Aux Send?
Czy próbowałeś podłączyć same kolumny? Piszesz, że słabo gra - a czy przypadkiem nie ma problemu z kablami/końcówkami przewodów (speakonami)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/27 12:39 #18704

  • edekpa50
  • edekpa50 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej. Przez kanaly z tylu w mikserze. Wszystkie zeczy kupilem nowe . Tylko ten nieszczesny sub. jest uzywany i to chyba to. Mam pytanie. Czy jezeli wszystko gra ( choc moim zdaniem nie do konca) to istnieje jakis inny sposob podlaczenia kablami gdzie bedzie gralo lepiej? i czy nie ma zadnego ryzyka zepsucia czegos.? Dziekuje z gory za odpowiedz.Edek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/27 15:01 #18706

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Skoro wszystko jest nowe za wyjątkiem Subbasu, spróbuj podłączyć wszystko bez tego ostatniego i zweryfikuj czy gra tak jak powinno grać (lepiej - znaczny mocniej - w stosunku do sytuacji, Subwoofer jest podłączony).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/27 21:11 #18707

  • edekpa50
  • edekpa50 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
Gram sylwestra na 200 nie wiem czy to wystarczy? Nie widzialem sali . Jade w ciemno.Dziekuje bardzo za podpowiedzi . Szczesliwego Nowego Roku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak połączyć Peavey 15 + Subwoofer GVX 15 + powermixer Yamaha EMX 312SC? 2012/12/29 07:50 #18717

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Obecnie sprzęt jest na tyle mocny, że naprawdę nie trzeba wielu "gratów". W ostatnim czasie byłem na weselu, na którym zespół rozstawił się z 3 parami potężnego nagłośnienia, a jak się okazało, grała tylko jedna para.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena