Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Jaki interface audio wybrać? 2011/10/02 16:38 #13948

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dbanie o system to swoją drogą, ważna rzecz :). Dlatego jak tu nie raz wspominałem dalej robię na Win XP SP3 z maksymalnie odchudzonym systemem. Programów jest dosyć dużo, wiele się przydaje jednak leżą bez żadnych autostarterów w tle, ale ciągłe defragmentowanie (do sampli, bo się lubią przemieszczać) i oczyszczanie pamięci podręcznej, usuwanie zbędnych programów i rejestru dużo daje. Na autostarcie oczywiście czysto, tylko niezbędne rzeczy, żadnych OpenOffice starterów, Adobe i Java updatów, żadnych śmieci - uruchamia się i śmiga błyskawicznie nawet z 1,5GB ramu (reszta na kartę graficzną idzie). No jedynie Avast może zamulać ale niezauważalnie. W porównaniu z Win 7 znajomego to jego dysk chodzi jak zatłoczone ulice w Tokio a na każdą operacje czeka jak na pociąg w PKP przez "mielenie" w tle :P.

Polecam CCleaner jakby ktoś był zainteresowany :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jaki interface audio wybrać? 2011/10/02 18:29 #13950

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
No właśnie CCleaner używam ale na moim kochanym systemie (Vista) niewiele to pomaga. Defragmentatora odpalić też nie mogę... Nie wiem czemu. Po prostu się nie włącza... Zainstalowanie innego też jest niemożliwe. A partycja recovery z instalatorem też gdzieś się poszła je...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena