Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 27.05.2011] 2011/06/17 18:47 #12700

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No i doczekaliśmy się ogłoszenia wyników, a właściwie TOP 10. Na forum Image Line wrze, jak dla mnie to kompromitacja tak z TOP 80 jak i z TOP 10. Scott na swoją obronę zaproponował głosowanie zrzucając odpowiedzialność na innych co też wywołało oburzenie ponieważ jak to mówią wygra ten kto ma więcej znajomych na facebooku - jakże to prawdzie. Scott stwierdził także, że każdy z komisji uznał inaczej i musieli coś wybrać - jednak nie spodziewałem się takiego bezguścia ze strony Veely, Scotta i ekipy RODE. Faktem jest, że większość nadesłanych prac to była rozstrojona z tonacją papka dźwiękowa lub nieudolna muzyka klubowa, nielicznie tylko zrobili coś w innym klimacie - jak widać na daremno. Phoenix i kilka innych którzy byli moimi faworytami nie znaleźli się nawet w TOP 80, od nas z forum Lecter i jego industrial także, u mnie to samo - znikło wszystko w pierwszym odstrzale.

Kto przetrwał? TOP 80 to właśnie większość taka papka dźwiękowa, TOP 10 wcale nie lepszy. Jak można było takie coś przepuścić? Nie mam pojęcia. Werdykt nie podlega dyskusji więc nie dyskutuje bo to nie ma sensu. Szkoda mi jedynie, że tyle dobrej muzyki dostało kopa w tyłek na rzecz takich potworków. Niemal żadnego kawałka z TOP 80 nie chciałbym widzieć na swoim singlu jako remixy gdybym był na miejscu Veeli.

Nie przyznaję się nawet znajomym ani nie pokazuję tego konkursu nauczycielom w szkole muzycznej, bo mnie wyśmieją, że korzystam z takiej aplikacji która ogłosiła TAKIE TOP 10 (kilka jest rozstrojonych...) :|.

Zapoznajcie się sami z werdyktami - polecam, dobra zabawa gwarantowana jeżeli głupota Was nie drażni ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 27.05.2011] 2011/06/17 19:24 #12703

  • Lecter
  • Lecter Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 139
  • Otrzymane podziękowania: 3
Posłuchałem...
Zadumałem Się...
Zapłakałem...

Faktycznie, utwory są rozstrojone i górę wzięły technohałsy (nie chcę nikogo urazić, po prostu tak nazywam ten powielający schematy massmediów gatunek muzyki).

Przynajmniej dobrze się bawiłem przy robieniu remixu (aczkolwiek u mnie to raczej rearanżacja niż remix był :P)

Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować top10 ;) (i przerzucić się na technohałsy :D)
deus ex machina!
www.myspace.com/lecterpl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 27.05.2011] 2011/06/17 20:26 #12706

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Trzeba mieć tylko nadzieję, że w przyszłości tego typu konkursy będą bardziej przemyślane - zwłaszcza jeśli chodzi o wyłanianie laureatów czy sam sposób głosowania.
Póki co głosowanie trwa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 26.06.2011] 2011/06/26 09:20 #12783

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Dziś ostatnia możliwość oddania swojego głosu w konkursie Veela Remix Contest

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 26.06.2011] 2011/07/02 07:01 #12824

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Poniżej video prezentujące najlepsze remixy.
Zwycięzcą został: Charles Deluxe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 26.06.2011] 2011/07/02 09:01 #12828

  • Lecter
  • Lecter Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 139
  • Otrzymane podziękowania: 3
Zwycięski kawałek bardzo przyjemny w odbiorze (przekombinowany efektami) Troche mi się z daft punkiem skojarzył (kawałek face to face). Jakby perkusja była wolniejsza to całkiem ciekawy dubstep by z tego wyszedł :)

Reszta kawałków z top 4? Nie zauważyłem nawet różnic między nimi :D

Mym zdaniem, Carles Deluxe zasłużył sobie na pierwsze miejsce spośród top10, reszta wyszła jako zapchajpodium :)
deus ex machina!
www.myspace.com/lecterpl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Image Line Veela Remix Contest [Czas Doo 27.05.2011] 2011/07/02 14:19 #12830

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Mi się jakoś dziwnie kojarzy z Madeonem. Mają dosyć ładne bagno w komentarzach i na forum - okazuje się, że było głosowanie, mimo, że sami mieli podjąć werdykt, ale mało kto został o tym poinformowany. Nie było żadnego newsa aby osoby postronne mogły głosować, tak jak, wszyscy. Głosowali tylko forumowicze którzy byli na bieżąco z looptalkiem. Za tą organizację też dorzuciłem tam swoje 3 grosze, ale pan "imageline" jak zwykle swoje, zrzucili odpowiedzialność "na nas" bo to :my" głosowaliśmy i umywają ręce.

Nie wiem jak kiedyś te konkursy się odbywały, ale teraz wyjątkowo źle to wyszło i z tego co widzę zniechęcili wiele osób.

Denerwuje mnie takie coś bo niekompetencja jest spotykana na każdym kroku. Każdy normalny człowiek oczekuje obiektywności, a tu nic. Spotkałem się nawet z czymś takim jak celowe zrzucenie na drugie lub trzecie miejsce bo "chłopak jest za dobry" jak wysyłali na konkurs instrumentalny z mojej, już teraz skończonej, szkoły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
Zasilane przez Forum Kunena