Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: iQzero - Stawka większa niż życie ( Chopped & Screwed ) 2012/03/25 17:47 #15768

  • Piter
  • Piter Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
chcialbym tylko zaznaczyc ze nie ma tutaj zadnych sampli perkusyjnych, bit jest zrobiony przeze mnie a sklada sie on single shotow. moge tez powiedziec ze nie jestem profesjonalista i tez nie mam profeslonalnego sprzetu, wiec twoje komentarze psysutra czy jak sie tam nazywasz nie ruszaja mnie, zdaje sobie sprawe z tego jakiej jakosci jest ten podklad. pozdrawiam
Temat został zablokowany.

Odp: iQzero - Stawka większa niż życie ( Chopped & Screwed ) 2012/03/25 18:05 #15769

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Czaku, zdecyduj się chłopie w końcu- czy tak czy tak, gdyż powiewasz niczym chorągiewka na wietrze. A logiki Twoich wypowiedzi niestety wyłapać się nie da.

Kolego Piter, nie ruszają Cię moje krytyczne posty- spoko. Ale czy wyciągasz z tego JAKIEKOLWIEK wnioski? Czy jesteś z gatunku "Jestem zajebisty- krytykę mam w pi.dzie"? Nie mam profesjonalnego sprzętu... To też świetne... Mając słabiutki laptop pocisnąłem OSIEM live actów w ciągu jednego roku i pojawiłem się na dwóch kompilachach, jednocześnie zostałem wypatrzony przez Cronomi Records. A NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ, tylko pasjonatem. Krytykę trzeba umieć przyjmować, a jak widać- niektórym brakuje tutaj pokory. Jak chcecie, pławcie się w samozachwycie, tłumacząc się brakiem profesjonalnego sprzętu... Śmiech na sali.

Czy wszyscy "hip-hopowcy" mają takie nastawienie? :(
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!
Temat został zablokowany.

Odp: iQzero - Stawka większa niż życie ( Chopped & Screwed ) 2012/03/25 18:30 #15770

  • Czaku
  • Czaku Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 3
Myślisz teraz że kolaga Piter się do Ciebie odezwie?
Po twojej intelektualnej wypowiedzi?
ze do Ciebie? Do Człowieka, który pojechał aranż?

Pasuje mi temat! Skoro jestem chłopem masz się do mnie odnosić jak do chłopa. Ani jednego inteligentnego zdania od Ciebie w moją stronę.

Twoje wypowiedzi za to są poklejone tak że po jednej nauczyłem się obsługi wszystkich instrumentów i mam wszechogólne obeznanie muzyczne....

I zastanów się na przyszłośc co chcesz "chłopie" tym przekazać...

I nie odszczekuj się lepiej...
Temat został zablokowany.

Odp: iQzero - Stawka większa niż życie ( Chopped & Screwed ) 2012/03/25 18:42 #15771

  • Czaku
  • Czaku Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 3
Stary mógłbym tu wypracowanie lub pracę magisterską sieknąć ale po co, no po co?

Bit jest dobry, wymaga poprawek.

I nie wk***** mnie :/
Ostatnia edycja: przez Pietia.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena