ReFx - Nexus 2.22 lata - tyle czasu upłynęło od premiery poprzedniej wersji wtyczki Nexus 3. Przed wami ReFx Nexus 4 VST popularny ROMplayer, który swą premierę miał podczas Black Friday 2021.

Producent skupił się na dalszym rozwoju biblioteki wtyczki. Poruszanie się po niej jest jeszcze prostsze. Zastoswanie modułu Arpegiatora Deluxe pozwala na budowanie przebiegów sonicznych składających się maksymalnie z 16 warstw. Dopełnieniem do całości jest efektowna wizualizacja przepływającego sygnału.

Przeczytaj również: 22 nowe rozszerzenia dla wtyczki Nexus 3 Expansion (2020-2021)

Na pokładzie znalazły się również nowe efekty: kompresor OTT oraz procesor glitch. Producent poprawił również opcję synchronizacji z chmurą, co znacznie ułatwia przywrócenie całej zawartości po ponownej instalacji wtyczki na nowym komputerze.

Zachowana została kompatybilność wsteczna z bibliotekami z Nexusa 2 oraz Nexusa 3. Aktywacja wtyczki odbywa się online, co jednocześnie pozwoliło producentowi zrezygnować z dodatkowych narzędzi autoryzacyjnych.

ReFx Nexus 4.0 JUŻ DOSTĘPNY

Na pokładzie znalazło się 260 nowych presetów, które w obecnej wersji ładują się znacznie sprawniej.

Wtyczka dostępna jest w ramach jednego z 3 pakietów. Poszczególne edycje różnią się jedynie liczbą brzmień. Plugin jest kompatybilny komputerami klasy PC oraz Mac, dostępny w formatach VST/AU/AAX.

Najkorzystniejsza cenowo opcja dostępna jest z pakietem 10 najnowszych rozszerzeń co przekłada się na 4000 gotowych presetów (cena 359 funtów).

Pakiet Complete zawiera 159 rozszerzeń - ponad 20000 brzmień oraz 150 GB sampli (cena 1978 funtów)

 

Dodatkowe informacje:https://refx.com/nexus/