ReFx - Nexus 2.22 lata po premierze Nexusa 3 w roku 2021 światło dzienne ujrzała wtyczka Nexus 4 VST popularny ROMplayer firmy ReFx.

Producent skupił się na dalszym rozwoju biblioteki wtyczki czego skutkiem jest odświeżony skin. Poruszanie się po interfejsie wydaje się bardziej intuicyjne. Zastosowanie modułu Arpegiatora Deluxe pozwala na budowanie przebiegów sonicznych składających się maksymalnie z 16 warstw. Dopełnieniem do całości jest efektowna wizualizacja przepływającego sygnału.

Przeczytaj również: 22 nowe rozszerzenia dla wtyczki Nexus 3 Expansion (2020-2021)

Na pokładzie znalazły się również nowe efekty: kompresor OTT oraz procesor glitch. Producent poprawił również opcję synchronizacji z chmurą, co znacznie ułatwia przywrócenie całej zawartości po ponownej instalacji wtyczki na nowym komputerze.

Zachowana została kompatybilność wsteczna z bibliotekami z Nexusa 2 oraz Nexusa 3. Aktywacja wtyczki odbywa się online, co jednocześnie pozwoliło producentowi zrezygnować z dodatkowych narzędzi autoryzacyjnych.

ReFx Nexus 4.0 JUŻ DOSTĘPNY

Na pokładzie znalazło się 260 nowych presetów, które w obecnej wersji ładują się znacznie sprawniej.

Wtyczka dostępna jest w ramach jednego z 3 pakietów. Poszczególne edycje różnią się jedynie liczbą brzmień. Plugin jest kompatybilny komputerami klasy PC oraz Mac, dostępny w formatach VST/AU/AAX.

Najkorzystniejsza cenowo opcja dostępna jest z pakietem 10 najnowszych rozszerzeń co przekłada się na 5600 gotowych presetów (cena 500 Euro).

Pakiet Complete zawiera 187 rozszerzeń - niemal 30000 brzmień oraz 253 GB sampli (cena 4500 Euro)

Przy takiej ilości gotowych brzmień nie potrzeba niczego więcej.

 

Dodatkowe informacje:https://refx.com/nexus/