freesamplesFirma Tangent Edge Instruments zaprezentowała darmowy pakiet z brzmieniami elektrycznego piana 80s EP FM 140. Całość współpracuje z samplerem NI Kontakt. Brzmienia pochodzą z instrumentu Yamaha DX7 Mark II. W sumie 140 sampli z uwzględnieniem wybrzmienia + 4 warstwy weocity na każdą nutę. Pliki dla samplera firmy Native Instruments dostarczane są w trzech różnych wersjach (z przeznaczaniem dla Kontakt 3.5, 4 oraz 5).

Producent udostępnia również próbki w formacie AIFF, które w łatwy sposób przekonwertować możemy na format WAV. Bibliotekę NKI możemy również załadować do Kontakt Playera, jednakże tutaj będziemy limitowani do 15 minut pracy.

Prezentowany pakiet stanowi jedną czwartą całej serii opracowanej przez Tangent Edge Instruments. Pozostałe trzy paczki wyceniono na kwotę 30 dolarów każdy. Dostępne są również wersje okrojone a przez co i tańsze (15 dolarów).

Do pobrania kopii wymagany jest ważny adres mailowy. Link upoważniający do pobrania wysyłany jest w mailu a przekazanie adresu jest równoznaczne z wpisaniem nas na listę mailingową.

 

80s-ep-fm

 

Free Download (pobierz sample za darmo)

Po pakiet 80s EP FM 140 udajemy się na stronę Tangent Edge Instruments (Wielkość pobieranego pliku 169 MB)