Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Computer Music ZA DARMO - Zino Voucher 2013/01/20 22:31 #19019

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Niesamowita promocja.

Pod tym linkiem można zamówić kupon warty $50 na darmowe czasopisma w internetowym kiosku Zino: promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/308131

Klikamy Claim Coupon i podajemy dane, imię, nazwisko oraz adres email. Ważne aby zapisać kod gdzieś indziej ponieważ nie dostałem jego potwierdzenia na maila. Nie wiem czy to opóźnienie czasowe czy normalna sytuacja. Szkoda było by stracić kod przez zamknięcie strony. Oferta jest ważna do końca stycznia.

Następnie przechodzimy na stronę aby zrealizowac kupon: zinio-offers.com/windows8/

Podajemy imię, nazwisko oraz adres email który musi być identyczny jak ten przypisany do konta Zino. Jeżeli jeszcze ktoś konta nie posiada to może wpisać dowolny mail i założyć potem konto na ten sam podany mail dla przykładu z linku pod koniec tego procesu. Można wybrać 6 mini subskrypcji lub 18 pojedynczych numerów. Z tego co rozumiem pojedyncze numery są to aktualne wydania, a mini subskrypcje to prenumerata na następne numery, od 1 do 3 zależnie od czasopisma.

Do wyboru jest oczywiście Computer Music, a co za tym idzie, zawartość płyty do pobrania. Można więc za darmo uzyskać CM Studio składające się z wielu przydatnych instrumentów które były dostępne na przestrzeni lat w tym piśmie. Oferta o tyle warta zachodu, że nawet posiadając wydania naszego EiS, CM jest o kilka miesięcy do przodu i otrzymamy rónież ostatni SynthMaker CM oraz wiele innych.

Jeżeli nie wykorzystamy od razu wszystkich numerów zawsze możemy się wrócić na tą stronę podając ponownie kod i adres mail. Dlatego nie trzeba się spieszyć. Dalej jest napisane, że można się zastanawiać do 2013-04-20. Być może będzie można w ten sposób uzyskać kolejne numery czasopisma CM po prostu czekając aż pojawi się nowy numer i tak zdobyć 4 numery na przestrzeni 4 miesięcy. Są to jednak tylko przypuszczenia, okaże się wkrótce jak to działa.

Przetwarzanie tego trochę trwa ponieważ dalej nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia. Na ostatniej stronie jest napisane, że potrwa to od 24 do 72 godzin więc to raczej normalne.

Bierzcie póki działa. :)

Źródło: bedroomproducersblog.com/2013/01/19/get-cm-studio-for-free/

[EDIT:] Po niecałych 24 godzinach otrzymałem maile potwierdzające a wybrane czasopisma zostały przypisane do mojego konta Zino. Potwierdzam działanie promocji i tym bardziej zachęcam do skorzystania. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): MadDziadPL, LocoMatt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Computer Music ZA DARMO - Zino Voucher 2013/01/21 20:10 #19030

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Dzięki N.E.X. za info,właśnie skorzystałem z kuponu i nadal jest temat aktualny-można korzystać i pobierać kupony:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Computer Music ZA DARMO - Zino Voucher 2013/01/22 08:30 #19034

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Zinio nie udostępnia dvd dołączanego do pism. Chyba, że coś się zmieniło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez darson.

Odp: Computer Music ZA DARMO - Zino Voucher 2013/01/22 09:46 #19035

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Prawda, to nie leży w interesie Zino. Content udostępnia samo wydawnictwo Computer Music. Od ponad pół roku działa tego typu usługa, szczegóły i instrukcja jak pobrać zawartość płyty są w każdym numerze. Działa to w wydaniu elektronicznym jak i papierowym. Jedyne czego brakuje to filmy typu masterclass co może być dużą niedogodnością, ale to jedyna różnica.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena