Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Native Instrument Driver Za Darmo Do 31 Grudnia 2012 2012/12/18 01:17 #18626

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jak w temacie. NI kolejny raz udostępnia za darmo komercyjną wtyczkę. Pobrać ją i otrzymać klucz można tylko do końca tego roku. W poprzednich latach za darmo zamieszczone zostały Mikro Prism która to wtyczka jest dostępna do dzisiaj do pobrania, oraz wycofany już Skanner który stał się komercyjną wtyczką pod nazwą Skanner XT. Wtyczkę raz przypisaną do konta otrzymuje się na zawsze, może być tylko problem z pobraniem instalatora po zakończeniu promocji. Był tak długi czas właśnie ze Skannerem jednak ostatnio zauważyłem, że na koncie pojawiła się opcja pobrania, wcześniej niedostępna. Niemniej, lepiej sobie zarchiwizować pliki instalacyjne niż potem szukać w ciemnych zakamarkach internetu ;).

NI Driver to wtyczka łącząca w sobie efekt filtra z przesterem. Prosta, zgrabna i przyjemna w użyciu, warto dodać do swojego konta, szczególnie jak ktoś już posiada inne produkty NI i nie trzeba zakładać specjalnie konta. Według zapewnień Driver zostanie wydany na początku przyszłego roku jako wtyczka do pakietu Komplete i jej cena będzie wynosić w ładnym przeliczeniu $49/€49.

Driver instaluje się jako osobna, niezależna wtyczka, a nie jako moduł do Reaktor Player jak to miało miejsce w przypadku innych narzędzi tej firmy. Rozwiązanie bardzo dobre ponieważ w Reaktor Player ograniczał nas brak możliwości zapisywania presetów, tutaj takiego problemu nie ma. Jeżeli to wróży nowy standard dla produktów NI to miły gest. Razem z przywróconą możliwością pobrania prezentów w postaci Skannera, widać że przestają utrudniać. ;)

www.native-instruments.com/#/en/products...ucer/effects/driver/
Za tę wiadomość podziękował(a): MadDziadPL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Native Instrument Driver Za Darmo Do 31 Grudnia 2012 2012/12/18 10:28 #18627

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Wtyka już zassana;)
Darmówek nigdy za wiele;)
Dzięki N.E.X. za info,dawno nie zaglądałem na NI i o mały włos przepadła by taka okazja:)
Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Native Instrument Driver Za Darmo Do 31 Grudnia 2012 2012/12/18 11:48 #18628

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No problem. :)

Po chwili zabawy odkryłem, że ten przester może być bardziej cenny niż się z początku wydaje. Posiada obwiednie sterowaną sygnałem wejściowym lub, co najlepsze, sygnałem sidechain. Dzięki temu można np. uzależnić głębokość przesteru albo filtra od uderzeń perkusji tworząc ciekawe rytmy. Przykład jest na stronie pod nazwą Sidechain Gang.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena