Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Podział klawiatury w NEXUS 2010/03/18 18:35 #7727

  • kamcio100@go2.pl
  • kamcio100@go2.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam chciałbym sie zapytać jak można podzielić klawiaturę w NEXUSIE. Chodzi mi o uzyskaniu takiego efektu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Podział klawiatury w NEXUS 2010/03/18 20:53 #7728

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jest taka opcja ktora sie nazywa layer ale nie uzywam fl studio na codzien wiec nic wiecej nie powiem jak co i jak poszukaj na youtube

p.s jesli chchesz takie zeczy robic na nexusie , to ja tobie powiem ze to wiocha , kibel , g***o albo razem, Brzmi jak g***o w kiblu na wiosce to nie zadna tworczosc tylko wciskanie guzikow jak w grze guitar hero

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski. Powód: Prosimy używać poprawnej polszczyzny, oraz nie używać słów obraźliwych i wulgarnych.

O:Podział klawiatury w NEXUS vst 2010/03/19 00:12 #7730

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O:Podział klawiatury w NEXUS 2010/03/19 13:26 #7731

  • kamcio100@go2.pl
  • kamcio100@go2.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
A czy da się podzielić tak klawiaturę żeby klawiszę od Z do M były jako akordy a klawisze od Q do ] jako linia muzyczna. Tak jak to jest w keyboardach. Ponieważ gram na keyboardzie i bardzo by mi to ułatwiło pracę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Podział klawiatury w NEXUS 2010/03/20 11:29 #7740

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
Ja również przyłącze sie do pytania już wiem jak podzielić klawiature na strefy to znaczy przypisać odpowiednią wtyczkę do modułu layer.Dziele jakby klawiature na 2 połowy i jedną mozna grać na przykład arpegio albo trancegate w sensie akordów (Po lewej stronie( a po prawej) mam pojedyńcze nutki np jakiś lead albo piano tylko nie wiem jak to włączyc zeby grać naraz tym i tym chodzi mi o to jak to połączyć w jedną warstwę czytałem tutorial ale nie moge do końca zrozumieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Podział klawiatury w NEXUS 2010/03/21 14:03 #7742

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

A czy da się podzielić tak klawiaturę żeby klawisze od Z do M były jako akordy a klawisze od Q do ] jako linia muzyczna. Tak jak to jest w keyboardach. Ponieważ gram na keyboardzie i bardzo by mi to ułatwiło pracę.


oczywiście że się da, można tego dokonać sposobem do którego link znajdziesz powyżej. Pamiętaj jednak że FL Studio to nie program z gotowymi stylami, którymi można grać jak na keyboardzie w czasie rzeczywistym. Pomijam oczywiście instrumenty wtyczkowe, które posiadają brzmienia w postaci sekwencji rozwiniętych do poziomu styli (niektóre brzmienia w Nexus VST). Do tego celu najlepiej nada się program One man Band .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena