Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

dsk elektrik keyz problem 2010/01/18 11:28 #6988

  • bialy134
  • bialy134 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
siemka mam problem z w tyczką dsk elektrik keyz, w projekcie działa bez zarzutu ale nie mogę jej zapisać do formatu mp3 lub wav, zapisuje się cały projekt tylko bez tej wtyczki, próbowałem ściągnąć z innego źródła ale jest to samo, myślałem, że to może wina presetu ale z innymi jest tak samo, jest to darmowa wtyczka czyli nie powinno być z nią problemu, może wiecie o co chodzi bo ja nie mam już pomysłów
PS: co znaczy wersja beta? bo to było przy nazwie tej wtyczki, może w tym tkwi problem?
Temat został zablokowany.

O:dsk elektrik keyz problem 2010/01/18 18:04 #7000

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
DSK ma darmowe wtyczki, więc wykluczamy piractwo. Hmm, nie wiem. Beta (czasem też alfa) oznacza, że program jest w fazie BETA-testów, czyli może być niestabilny i niedopracowany.
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.
Temat został zablokowany.

O:dsk elektrik keyz problem 2010/01/20 11:23 #7020

  • bialy134
  • bialy134 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
tez mi się wydaje, że skoro jest za free to powinno działać ściągnąłem wersję bez beta i jest to samo w takim razie może ktoś wie z jakiej innej wtyczki można uzyskać dźwięk, który w dsk akoustik keyz jest zapisany w presecie pod nazwą Aria? lub podobny. ten dźwięk bardzo mi się podoba i nie chciałbym go zamieniać na inny.
Będę bardzo wdzięczny. Piss!
Temat został zablokowany.

O:dsk elektrik keyz problem 2010/01/20 12:34 #7021

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Wtyczka dsk ElektriK KeyZ jest dość leciwą wtyczką - została bowiem zaprezentowana w roku 2006 - nie była sygnowana znakiem beta, dodatkowo nikt nie zgłaszał wcześniej podobnego problemu (tak jak przeglądam anglojęzyczną zawartość poświęconą powyższemu problemowi) - w obecnej chwili nie mam weryfikacji powyższego problemu - ale jak tylko będę w domu sprawdzę czy i u mnie występuje problem.
Temat został zablokowany.

O:dsk elektrik keyz problem 2010/01/20 21:57 #7034

  • bialy134
  • bialy134 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
sorki za zamieszanie ale już sobie poradziłem :D, ta wtyczka była w folderze pomocniczym do wtyczek vst a ja wpadłem na pomysł, żeby wtyczkę przenieść do głównego folderu i się udało! zapisało się bez problemu hehe, ale przynajmniej wiem co można zrobić gdy problem się powtórzy z inną wtyczką, jeszcze raz sorki za zamieszanie, co złego to nie ja:D:D Piss
Temat został zablokowany.

O:dsk elektrik keyz problem 2010/01/20 22:50 #7035

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Skoro była w innym folderze to nie mogła być wczytywana razem z projektem. No ale nie ma co gdybać problem rozwiązałeś zatem tamat zamykam.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena