Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kontakt 4 Player Free 2010/11/07 20:27 #10099

  • Nihiri
  • Nihiri Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, przy opisie newsów jest napisane, że "(...) Wtyczka [Kontakt Player Free] z powodzeniem czyta brzmienia pozostałych generacji instrumentów wyprodukowanych w przeszłości przez firmę Native Instruments: KOMPAKT,INTAKT, AKOUSTIK PIANO, ELEKTRIK PIANO czy BANDSTAND.(...)" Czyta również wszystkie nowe formaty, ale wszystko to w wersji DEMO, prawda? W wersji demo nie jest tylko Content specjalnie wydzielony do pobrania free, prawda? Pytam, bo ściągnąłem i zarejestrowałem tą wtyczkę, ale gdy wrzuciłem do niej paczkę .nki Acoustic guitar ze strony Pettinhouse, uruchomiła się w trybie demo. Wiem, że byłoby zbyt pięknie, gdyby wszystkie formaty (.nki, .kt3...) otwierały się jako full na darmowej wersji Kontakt, ale wolę zapytać.

Z pozdrowieniami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kontakt 4 Player Free 2010/11/07 22:20 #10103

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj, masz oczywiście rację. Wtyczka Kontakt Player Free może działać w dwóch trybach
trybie demonstracyjnym - w tym trybie mamy możliwość weryfikacji potencjału jaki skrywa pełna wersja wtyczki Kontakt ( w tym możliwość wykorzystania zestawów brzmień pochodzących od innych producentów a będących w natywnym formacie rozpoznawanym przez sampler) - wtyczka w trybie demo pracuje przez 15 minut.
Drugi tryb daje Ci możliwość wykorzystania jedynie wyselekcjonowanych brzmień przygotowanych z myślą o wtyczce Kontakt Free Player. Zablokowanych jest również większość funkcji edycyjnych (wyjątek stanowią parametry z sekcji performance.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kontakt 4 Player Free 2010/11/08 08:48 #10105

  • Nihiri
  • Nihiri Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuję za odpowiedź! Teraz jest już wszystko jasne :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena