Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Open in new slicer chanel 2008/07/08 11:33 #735

  • KreniO
  • KreniO Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Mam pewien problem. Szukam sobie odpowiedniego sampla w browser, dobra już jest, otwieram go in new slicer chanel. Ale jest problem, on już nie gra z takim polotem jak w browser, tzn to go pociąl, że tak jakby ze sobą się już nie lączy, slychać przeskoki z tych elementów, nie ma plynnosci. Jak ją zachować? Tzn kliknąlem w SS na ten sampel, otwiera się chanel settings, ale tam więcej w tych opcjach namieszalem niż sobie pomoglem. Proszę o pomoc jeżeli ktoś mnie przynajmniej rozumie. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Open in new slicer chanel 2008/07/08 13:16 #736

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Powodem takiego a nie innego zachowania się pętli może być próba zbyt wolnego odtwarzania pętli. Poza tym jeżeli nie jest to pętla tylko pojedyńcza próbka np. kick - nie otwieraj jej w Fruity Slicerze ale po prostu w kanale samplera ( przciągnij próbkę z browser'a na okno step sequencera).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Open in new slicer chanel 2008/07/08 13:26 #737

  • KreniO
  • KreniO Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki za odp. Tak też myślalem, że może dlatego, że mój projekt ma mniej bpm, zwalnia sampel, ale myślalem po prostu, że można czymś to zniwelować aby bylo plynniej.
Acha no i oczywiscie nie ciacham, nie otwieram stopy czy werbla przez slicer tylko przerzucam go normalnie:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena