Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nietypowy problem - vst harmony improvisator 2008/06/17 16:55 #597

  • katox
  • katox Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
mam problem ponieważ ostatnio zacząłem bawić się harmony improvisator. udało mi sie w koncu dowiedziec jak go podłączyć żeby grać na innych instrumentach. problem polega na tym, ze harmony imp. dziala w taki sposob ze klikajac myszka na jakis tam przycisk słyszymy akord. mozemy sie iezle pobawc ale jest jedno ale. jak nagrac sekwencje korzystajac z harmony zeby nagrywalo sie nie na sciezce harmony tylko na instrumencie z ktorego harmony czerpie dzwieki. problem jest o tyle bardziej beznadziejny ze wartosci nut ktore nagrywa harmony na swojej sciezce sa przypisane jednym klawiszem na piano rollu. inaczej mowiac nie nagrywa on akordow zlozonych z poszczegolnych dzwiekow na piano rollu. schemat dzialania tego wyglada tak ze harmony jest na midi input a instrument z ktorego brzmienia korzysta na midi out. ale harmony nie nagrywa na sciezce midi output tylko na swojej-co jak juz pisalem kazdy akord jest przypisany jednemu klawiszowi (o ile zapisujemy wybrane akordy w harmony na takim pasku).
niechce mi sie bawic w zapamietywanie ustawien klawiatury i reczne wklepywanie tego
jest na to jakis sposob?

sorki jesli jest to pogmatwane

moze ktos juz sie tym bawil i mi pomoze?:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena