Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

sample 2008/05/30 21:40 #406

  • pomiar1822
  • pomiar1822 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mam pytanie a własciwie problem...sciagam z neta rozne wtyczki probki itd i chce dac to na Fl studio i po protu nie umiem jak zrobic zeby te probki z neta znalałzy sie w programie?? prosze o pomoc!!:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:sample 2008/05/31 10:01 #408

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Siemasz.Ja robię tak.Na początku rozpakowuje nowe wtyczki przez Win-rar.Potem przyciskam prawym myszy na nią i wybieram "Kopiuj".Następnie otwieram folder(Vst) i wklepuje je tam.I teraz po kolei w menu FL-a wybieram "Channel"-"Add one"-"More"-(pokazuje się okienko"Select generator plugin").Na dole znajduje się przycisk "Refresh",wciskam i wybieram "Fast scan".Teraz powinny pojawić się nowe wtyczki zaznaczone na kolor czerwony.To wszystko.Pozdrawiam.ELK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:sample 2008/05/31 14:39 #412

  • pomiar1822
  • pomiar1822 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
chmmm mam jeszcze jeden problem ;D zrobiłem wszytskko tak jak mowiłes tylko,ze gdy otwieam browser wybieram pluigns presents i gdy naciskam na zakładke vst nic sie nie pokazuje robiłem dokładnie jak pisałes i nie wiem co sie stało;/?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:sample 2008/06/02 09:19 #418

  • Nawrot
  • Nawrot Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A to już zależy czy chcesz sample wpakować czy wtyczki ?! Bo temat brzmi sample więc niewiem teraz ... Jak sample to wtedy odpakowujesz je ,wrzucasz je do nowo stworzonego folderu chyba że już masz,( Najlepiej niech ten folder będzie na innym dysku niż FL studio).Potem w opcjach (Settings) Szukasz takiej białej ramki.Obok są takie żółte foldery.Klikasz na jeden z nich i szukasz tego ów wcześniej stworzonego folderu z wrzuconymi samplami.Podobnie robisz z wtyczkami.EL KOKAL właśnie zapomniał o tej "RAMCE" - Tak mi się zresztą wydaje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:sample 2008/06/02 16:53 #429

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w dziale FL FAQ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:sample 2008/06/03 14:57 #446

  • pomiar1822
  • pomiar1822 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena