Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak dodać efekty ? FL Studio 7 XXL 2009/01/31 23:19 #2993

  • ŁaciateX
  • ŁaciateX Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Chciałbym zapytać jak dodać efekty do poszczególnych patternów ? Wiem, czytałem podobny temat i nie można bezpośrednio podłączyć efektu pod dany pattern ... ale na youtube widziałem wiele wizualizacji tworzonej muzyki i tam koleś gdzie układał patterny tam dodawał efekty ... ja tak nie mogę, bo wyskakuje napis, że to nie generator i nie mogę tego tam umieścić. Posiadam FL Studio 7 XXL Producer Edition i zależy mi na dodawaniu efektów, ponieważ moim utworom czegoś brakuje ... są mdłe i chciałbym je urozmaicić. Aha jeszcze jedno, proszę was o wytłumaczenie mi tego jak jakiemuś "debilowi", ponieważ nie jestem zbyt obcykany w określeniach potocznych związanych z FL Studio. Pozdrawiam was gorąco.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak dodać efekty ? FL Studio 7 XXL 2009/02/01 08:12 #2996

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
ŁaciateX napisał:

Witam. Chciałbym zapytać jak dodać efekty do poszczególnych patternów ? Wiem, czytałem podobny temat i nie można bezpośrednio podłączyć efektu pod dany pattern ...


No to oznacza że nie czytałeś dokładnie.

Efekty wczytujemy z poziomu Miksera, a Ty usilnie próbujesz otworzyć wtyczkę efektową do kanału step sequencera czyli: Channel>Add one....

Na początek polecam lekturę: Mikser w fl Studio

Gdyż musiałbym wiele rzeczy przekopiować z tego tekstu, a przecież nie o to chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak dodać efekty ? FL Studio 7 XXL 2009/02/01 19:13 #3003

  • ŁaciateX
  • ŁaciateX Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przeczytałem i tam nie widzę odpowiedzi na moje pytanie. Jest napisane co i jak, jakim zarąbistym bajerem jest ten mixer, potrafi to potrafi tamto ... ale i tak nie wiem jak się wrzuca tam efekty. JAk już mówiłem, nie jestem obeznany w tej sprawie i powiem szczerze przy tworzeniu nie używam miksera - układam patterny, renderuje i gotowe dlatego mikser to dla mnie czarna magia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak dodać efekty ? FL Studio 7 XXL 2009/02/01 21:22 #3004

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
no dobra rozumiem że masz trudność z przyswojeniem tego tematu a więc zacznij od prostego przykładu : otwórz nowy projekt, ukażą się podstawowe paterny dla projektu i kolejno od góry masz kick - więc naciśnij patern , otworzy się channel settings dla pozycji kick w okienku fx zaznacz pozycję 1 dla paternu oczywiście w tym wypadku jeden, potem kliknij dwukrotnie na to pole wyboru pozycji i ukaże ci się mikser . na prawej stronie masz 8 pozycji dla jednego kanału na pozycji jeden naciśnij zakładkę i ukażą się podstawowe lub też ,które już zainstalowałeś wtyczki efektów wybierz jeden z nich a przypisze się automatycznie do tego kicka (np FRUITY BASS BOOST) postępuj tak dalej jeżeli uznasz, że jest niezbędne użycie pluginu efektowego ( zefektami ostrożnie nie przesadź) na początek powinno wystarczyć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak dodać efekty ? FL Studio 7 XXL 2009/02/03 11:49 #3042

  • ŁaciateX
  • ŁaciateX Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dobrze, spróbuje tak jak mówisz, dam znać jak mi wyjdzie bądź nie wyjdzie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak dodać efekty ? FL Studio 7 XXL 2009/02/03 15:01 #3046

  • ŁaciateX
  • ŁaciateX Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wyszło, dziękuję Ci !!! Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena