Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

fruity loops 8 2008/05/04 11:46 #26

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam...z fruity tworze praktycznie od 4 wersji i zatrzymalem sie na 7... napiszcie czy 8 wersja ma cos w sobie co nada nowego brzmienia moim kawalkom..czy jest sens zmieniac to... i ewentualnie co jest godne uwagi w nowym programie...tylko nie piszcie ze jak nie sprawdze to sie nie dowiem he. pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/04 14:12 #46

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Każda nowa wersja to przede wszystkim udogodnienia w operowaniu i sprawniejszym posługiwaniu się aplikacją.
Wszystko to, co do tej pory potrafiłeś zrobić w wersji 6,7 itd, będziesz mógł zrobić w wersji 8,9.. Nowe opcje mają przede wszystkim przyspieszyć pracę nad pewnymi elementami.
Twoje stare kawałki nie zabrzmią lepiej pod względem sonicznym w nowej wersji Fl Studio.
Natomiast nowe wtyczki załączone do nowego Fl Studio 8 między innymi: Soundgoodizer powinna znacząco poprawić jakość utworów nawet tych starych.

Najlepiej przekonać się na własnej skórze co potrafi nowe Fl Studio. Wersja demonstracyjna dostępna w dziale [bdownload[/b].

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/04 15:57 #57

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w sumie to juz dawno powinienem wskoczyc na osemke ale jakos nie mysle o tym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/05 03:27 #70

  • lakiluk
  • lakiluk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jestem ciekaw czy w tej nowej wersji usprawniopne prace z wielom wtyczkami na raz bo ja obecnie pracuje na 7 xxl i kiedy w jedym utworze opreuje na raz paroma wtyczkami to tak mi trzeszczy ze nawet ctrl+h nic nie daje i wiesz czasmi sie uspokaja ale nigdy nie mam czystej jakosci dzwienku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/05 07:27 #75

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Każda nowa wersja optymalizowana jest pod kątem wykorzystania zasobów komputera, jednakże obniżanie w nieskończoność ilości wykorzystywanej pamięci RAM czy też zużycia procesora nie będzie odbywała się w nieskończoność... z drugiej strony, fakt nadmiernego obciążenia procesora spowodowany jest zapewne wykorzystywaniem znacznej ilości wtyczek, które pożerają większość cykli pracy procesora, ewentualnie w grę wchodzi karta dźwiękowa, której obecność w komputerze (a nie chodzi tu o układ zintegrowany) wiele zmienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/05 11:21 #81

  • lakiluk
  • lakiluk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
no dobra ale powiem ci tak ze kompa mam dosyc dobrego jest to jakies 2.2gh dual core karta muzyczna relatek 7.1 2 gb ddr dysk 200 gbitp i wiesz cos jest nie tak bo czasami wiesz moge pracowac z paroma wtyczkami na raz ale ogulnie jest tak ze pojawiajom sie jakies zaklucenia i za cholere nie moge miec czystegoi dzwienku czaami nawet bez wtyczek kiedy uzywam paru sampli

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/05 16:13 #90

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
lakiluk napisał:

..... karta muzyczna relatek 7.1...

Z tego co wiem to jest układ zintegrowany.
Spróbuj zainstalować sterowniki ASIO4all
Znajdziesz je w naszym dziale download.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:fruity loops 8 2008/05/06 01:15 #98

  • lakiluk
  • lakiluk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
no wlasnie tylko chodzi o to ze ja mam je juz dawno zainstalowane i nic sie nie zmienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena