Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomocy 2008/11/13 21:24 #2116

  • siaRA
  • siaRA Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam znając życie to już te prośby pytania pojawiły się na tym forum ale chyba poprosić zapytać mozna :)
Więc chodzi o to że z kumplem zaczeliśmy nawijać, tylko jest taki problem że nie do swoich bitów przyznam się można to nazywać kradzieżą ale nie ważne.
Ściągnełem ostatnio FL bo słyszałem że jest dobry a tu zonk ;o jak to zobaczyłem to nie wiedziałem za co się zabrać.
No i przechodzę do sedna czy odezwałby się ktoś na PW bo chodzi mi o pomoc dokładnie o mały wstęp do tego programu wiem wiem jest full tutoriali ale ja szybciej skumam jeżeli ktoś mi mniej więcej wytłumaczy co i jak więc proszę o odpisanie :)

Z góry dzięki i POZDRO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pomocy 2008/11/14 04:32 #2118

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zabić to mało...

Pietia idę na urlop. Chyba skończyła mi się cierpliwość do ludzi. Poza tym mam kupę (wyjątkowo masywną i śmierdzącą) roboty nad brzmieniami więc i tak nie dałbym rady ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pomocy 2008/11/14 07:14 #2119

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Lucas Klauze napisał:

Zabić to mało...

Pietia idę na urlop. Chyba skończyła mi się cierpliwość do ludzi. Poza tym mam kupę (wyjątkowo masywną i śmierdzącą) roboty nad brzmieniami więc i tak nie dałbym rady ;)


siaRA napisał:

...dokładnie o mały wstęp do tego programu


Mały wstęp jak mały, duzy na pewno znajdziesz tutaj

Wątpliwe aby ktoś zechciał szanownemu paniczowi tłumaczyć wszystko od począktu.
Nie masz co się łudzić, że poznasz program w przeciągu 2 godzin, ba nawet 2 lat. Pewnych rzeczy nie da się wytłumaczyć, a jeśli nawet obejrzysz tutorial pamiętaj że będzie to jedno z wielu możliwych rozwiązań (nie zawsze najłatwiejsze) na rozwiązanie danego problemu.

Moja rada - poczytaj zanim zaczniesz z kimś konsultować swoje problemy związane z Fl Studio.
W tym świecie ważna jest terminologia, jeśli jej nie znasz, możesz odnieść wrażenie, że ktoś mówi do Ciebie w zupełnie innym języku.

Pozdrawiam
Pietia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pomocy 2008/11/14 14:42 #2123

  • siaRA
  • siaRA Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak jak pisałem że z tych tutoriali to mało się nauczę a jeżeli już usiąde do tego to jak mi nie wychodzi to poprostu denerwóje się i już nie prubóje więc bardzo bym prosił o pomoc. I wystarczy jak ktoś będzie pisał po Imieniu nie trzebą "szanowny pan" do mnie wyjeżdzać bo to jest zbędne a jeżeli ktoś nie chce pomóc to niech wcale nie pisze.

Yo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena