Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem z asio4all 2013/01/16 18:11 #18961

  • weedplay
  • weedplay Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam mam taki problem, że jak coś nagrywam załóżmy do wav to asio się wyłącza i nagrana ścieżka brzmi inaczej niż w programie tzn. o wiele gorzej... Próbowałem chyba wszystkich ustawień w programie i nic... Na dodatek ścieżki wav w programie nie brzmią jak pattern, tylko jest małe opóźnienie. Co ciekawsze jak nagrywam do mp3, to nie ma opóźnienia... Nie mam pojęcia o co tu chodzi. Nie mam żadnego dodatkowego interface, tylko to co w lapkui siedzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z asio4all 2013/01/16 21:14 #18963

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Za mało szczegółów, nie mam pojęcia nawet o co chodzi. Co nagrywasz, jak, czym? Co to znaczy, że Asio się wyłącza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z asio4all 2013/01/17 00:02 #18965

  • weedplay
  • weedplay Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Normalnie chcę zgrać gotowy pattern do wav, żeby nie zawalał mi procka... Do momentu kliknięcia start w renderingu jest asio i wtedy wszystko jest w lepszej jakości i głośniejsze, gdy klikam start i jest ten pasek postępu, to asio znika i plik wav brzmi inaczej niż było to w programie... Oczywiście chodzi o FL, w końcu jest to o nim dział.

Ps: w ogóle coś mi się chrzani teraz cały czas, od samej perkusji mam 100% zużycia procka, a mam i3 2.2ghz.

Aha i jeszcze jedno, fl obsługuję tylko 2 gb ram? Bo mam 4 gb, a jak kliknę na tą ikonkę gdzię wyświetla się ile zużywam, żeby pokazywało ile zostało to wychodzi na to, że max 2gb jest.

Tak jak pisałem, nie mam karty muzycznej, ani nic z tych rzeczy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez weedplay.

Odp: Problem z asio4all 2013/01/17 01:11 #18966

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
To nie wina karty dźwiękowej. Na zintegrowanej nic dobrego nie nagrasz i tak samo jakość dźwięku wychodzącego będzie trochę gorsza, w końcu przetworniki są najsłabszej jakości, ale do software to nic nie ma.

Przeinstaluj wszystko od nowa i ustaw tym razem porządnie krok po kroku.

Jak dalej będą takie problemy to daj jakieś screeny albo przykłady dźwiękowe co jest nie tak, inaczej nikt nic nie poradzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena