Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kasowanie automatyki 2012/12/03 15:06 #18496

  • dannyD
  • dannyD Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam, kiedyś, gdzieś natknąłem się na jakiś podobny artykół ale nie mogę go znaleźć. Więc...
Problem polega na tym jak poprawnie skasować automatykę. Niby wydaję się to proste, ale po skasoaniu jej z playlist i channel wydaje śię że wszystko powinno być ok.( Chodzi mi o automatykę do głości sieżki na mikserze) Otóż po skasowaniu tejże automatyki owszem suwak na mikserze się już nie porusza ale po ustawieniu innej pozycji głośności i po ponownym uruchomieniu misku wraca on automatycznie do pozycji w jakiej zaczynała się wspomniana wcześniej automtyka np 30% głośnoći. Aby ustawić taką jaką chcę muszę dodać na ten sam kanał nowy Automation Clip by ustawić żądaną głośność scieżki. Mam nadzieję ze wystłumaczyłem ze zrozumieniem w czym problem. Jeśli ktoś ma receptę na tą bolączkę będę wdzięczny z czego to się bierze.

Pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dannyD.

Odp: Kasowanie automatyki 2012/12/03 17:07 #18497

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Kiedyś miałem taki problem lecz nie pamiętam jak go się pozbyłem, lecz radzę sprawdzić czy na pewno zlikwidowałeś klip automatyki z patterna ponieważ to może być przyczyna.
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kasowanie automatyki 2012/12/03 20:36 #18498

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wystarczy, że usuniesz klip ze step sequencera. Czasami coś się zablokuje albo zagubi w skomplikowanym projekcie więc trzeba poszukać w kategoriach, najlepiej zaznaczyć "All". Inny dostęp jest przez przeglądarkę w dziale Current Project i Remote Control. No i tak jak pisze LocoMatt poszukaj w patternach. Czasami automatyka może zrobić się starym sposobem za pomocą eventów jak np. przypadkowo nagrałeś ruch suwaka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena