Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

The mouth efekt na silniku NI Reaktor 2012/11/16 04:24 #18180

  • Michal K
  • Michal K Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Srutu tu tu
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Mial ktoś może możliwość bawienia się tym cudeńkiem



i co najważniejsze czy FL Studio 10 obsługuje ten program

skoro już po długiej przerwie w końcu wróciłem do zabawy a może raczej do nauki jak tworzyć muzykę
chciałbym uzyskać kilka odpowiedzi na trapiące mnie pytania

1- Program podany w linku powyżej jest jedynym na rynku który daje możliwość bez problemu modyfikować nasz głos ?
mam na myśli tanio(69E) bo jednak cena odgrywa ważna role dla człowieka który nie zarabia milionów (jeszcze hehehe )

2- i jak przesłać kawałek na Fl studio który chciałbym zmiksować to jest moj największy problem dla mnie na obecna chwile
np SHMafia

3- Jak wyodrębnić elementy np tylko Wokal z tego utworu (ponieważ Mp3 nie daje takiej możliwości żeby oskubać z tego co nam potrzebne w Fl studio)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

The mouth efekt na silniku NI Reaktor 2012/11/16 07:04 #18184

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
The Mouth jest to efekt stworzony na silniku NI Reaktor i wymaga tej wtyczki do jego działania. Jest darmowa wersje NI Reaktor Player która odtwarza takie wtyczki, ale nie pozwala na zapisywanie presetów i ustawień. Jednak to raczej nie jest problemem w przypadku efektów.

NI Reaktor Player to wtyczka VST więc tak, FL Studio obsługuje to narzędzie.

1. The Mouth jest dosyć unikalny bo łączy w sobie wiele elementów, między innymi vocoder, autotune, różne modulacje głosu, efekty i tak dalej. Wszystkie te narzędzia możesz znaleźć za darmo ale osobno. Ich użycie wymaga pewnej wprawy, w The Mouth masz wszystko w jednym. Rozejrzyj się jednak najpierw za tym co masz wbudowane w FL Studio, jest tam wtyczka FL Vocoder i Vocodex o bardzo podobnych funkcjach.



Poradniki jak podłączyć wtyczkę do odpowiedniego działania znajdują się na kanale Image Line.

2. Rozwiń o co dokładnie chodzi.

3. Z tego czyli jakiego? Jak wyżej, wyjaśnij dokładnie o co chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

The mouth efekt na silniku NI Reaktor 2012/11/16 07:13 #18185

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Witaj, program który przedstawiłeś jest warty uwagi, gdyż już widziałem jakie posiada możliwości, co mnie bardzo zaskoczyło. Oczywiście że będzie działać przy FL ponieważ jest to od NI a oni się przystosowują do najbardziej znanych programów. Umm... Ja bym się jeszcze zastanowił nad kupnem i pomajstrował z Pitcherem i Vocodexem ponieważ te wtyczki są wgrane w FL (nie jestem pewien ale chyba nie we wszystkich edycjach) i naprawdę można zdziałać na nich cuda. Radzę o nich poczytać i pooglądać poradniki których jest masa. Co do punktu 2 masz na myśli utwór który jest podzielony (każde dźwięki na innej ścieżce ? Pytanie trzecie, będzie ciężko ponieważ trzeba mieć jeszcze ścieżkę instrumentalną czyli bez wokalu i wiem że jest jakiś program gdzie można to porównywać i oddzielać, musiałbyś poszukać bo z tego co kojarzę nawet polak robił tego tutoriala, ale jest druga opcja szukania w internecie szczególnie na Youtube. Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć pytaj śmiało.
P.S
Mogę wykorzystać pytanie 3 w moim poradniku
Ups powtórzyłem kolegę ale nie zauważyłem twojego posta :P (podczas mojego pisania)
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez LocoMatt.

The mouth efekt na silniku NI Reaktor 2012/11/16 08:12 #18186

  • Michal K
  • Michal K Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Srutu tu tu
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziekuje za szybka reakcje i rzetelna odpowiedz udaje sie do poradnika:) migusiem:)

milego dnia:)


a kawa stygnie:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena