Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wyciszanie melodji Filter Cut między przejsciami POMOCY! 2012/03/29 15:41 #15808

  • Tiesto85
  • Tiesto85 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam! Panowie bardzo bym prosił o pomoc. A więc mam problem z wyciszeniem lub zmianą brzmienia FilterCut , Volume itd. w melodiach między przejsciami (chyba wiadomo o co chodzi) .W standardowych wtyczkach FL takich jak np. TS404 jest to banalne.Ale w innych wtyczkach takich jak np. Genesis lub Microtrance...ta funkcja nie działa. Trzeba jakos połączyc dana wtyczke z tymi ustawieniami czy co? :-) Dodam że mam FL 4 Bo w tym mi sie jakos najlepiej pracuje...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Tiesto85.

Odp: Wyciszanie melodji Filter Cut między przejsciami POMOCY! 2012/03/29 15:43 #15809

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Chodzi Ci o automatykę? Nie wiadomo o co chodzi, opisałeś to tak jakbyś nie potrafił ruszyć pokrętłem we wtyczkach innych niż natywnych. Poważnie korzystasz z 4 wersji FL Studio? Lepiej zmień na nowszą, przez tak długi okres czasu wprowadzono jednak masę poprawek i obsługę choćby VST 2.0 i 3.0, klipy audio i automatykę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Wyciszanie melodji Filter Cut między przejsciami POMOCY! 2012/03/29 16:00 #15811

  • Tiesto85
  • Tiesto85 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja umiem ustawic barwe pokrętłami heh:)
Powiem tak mam zrobiony utworek transowy chcę zrobic tak aby wyciszenie melodji wzrastało razem z Filter cut. We wtyczkach seryjnych FL :) działa ale w innych juz nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wyciszanie melodji Filter Cut między przejsciami POMOCY! 2012/03/29 16:39 #15812

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No dobra, ale nie działa dlaczego? Automatyka nie reaguje, wartości parametrów się nie zmieniają czy w ogóle nie wiesz jak to zrobić? Dalej nie rozumiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wyciszanie melodji Filter Cut między przejsciami POMOCY! 2012/03/30 17:32 #15815

  • Tiesto85
  • Tiesto85 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wartosci parametrów sie nie zmieniają nic kompletnie mowa o wtyczce Genessis...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena