Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

eksport ścieżki z miksera 2012/01/30 20:13 #15087

  • torez
  • torez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 77
  • Otrzymane podziękowania: 6
witam ! panowie pomóżcie . powiem po króte o co chodzi . jak wyeksportować z miksera dany kanał , powiem szczerze ze troche czasu sie bawi fl -em ale nigdy dotąd tego nie robiłem . jest tam na kazdym kanale malutka dyskietka i wiem że w ten sposób sie zapisuje ale u mnie to nie działa nie zapisuje mi nic . klikam na to to i nic moze coś żle robie . chciałem poprostu zapisać w wavie ściezke a tu kicha nic!!!!!! co jest grane ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: eksport ścieżki z miksera 2012/01/30 20:49 #15088

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Witaj :)
Wszystko zależy w jakiej wersji FL pracujesz i tak w 9 ppm ,odpowiednio w 10 lpm. -musi działać - nie ma innej możliwości .Inaczej reinstalacja Cie czeka - powodzenia:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: eksport ścieżki z miksera 2012/01/30 21:48 #15090

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Zaznaczasz solo i eksportujesz tak jak zawsze do formatu jaki chcesz, ewentualnie całość z opcją split mixer track podczas eksportu. Poprzez dyskietkę z mixera działa tylko w czasie rzeczywistym - nagrywasz to co aktualnie słyszysz w insercie, beznadziejna opcja do zapisywania ścieżek już istniejących, przydatne do nagrywania zewnętrznych sygnałów.

Co do split mixer track UWAGA - routing nie działa. Jeżeli kilka ścieżek idzie na jedną i na tym końcowym kanale jest kluczowy efekt dla tych pozostałych, dla zaoszczędzenia obliczeń czy innego celu, każde te ścieżki wyeksportują się z pominięciem tego gdzie idą dalej. Dla przykładu elementy perkusji idą na jeden insert "ALL DRUMS" na którym jest equalizer i kompresja. Każdy element wyeksportuje się z pominięciem ALL DRUMS i jego efektów, sam ALL DRUMS wyeksportuje się oczywiście jako cała ścieżka perkusyjna na jednym śladzie.

Przy eksportowaniu do końcowego miksu lepiej z tym uważać aby nie pominąć sobie jakiegoś kluczowego efektu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: eksport ścieżki z miksera 2012/01/31 19:13 #15095

  • torez
  • torez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 77
  • Otrzymane podziękowania: 6
dzieki N.E.X . dokładnie o to własnie chodzi aby wyeksportować niektóre ścieżki w celu oszczedzania procka ,bo niewydala , a nastepnie importować jako wave .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena