Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 18:03 #14201

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich
Otóż mam taki problem co jakiś czas wyskakuje mi przy załadowaniu projektu lub i w trakcie odtwarzanego projektu

(FL studio luncher przestał działać)

Czy wie ktoś jak można to naprawić?

Pozdrawia serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 19:05 #14202

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Odinstaluj wszystko co związane z FL Studio, wyczyść pozostały folder, uruchom np. CCleaner, oczyść rejestr z pozostałości (po usunięciu FL program zrobi to automatycznie z braku powiązań między plikami). Spróbuj to zrobić kilka razy, bo czasami nie zawsze za pierwszym razem wszystko zostanie zeskanowane. Rób tak długo skan i naprawiaj aż niczego CC nie znajdzie - jeżeli nie czyściłeś nigdy rejestru może to potrwać nawet kilkanaście razy.

Po tym wszystkim zainstaluj dokładnie tą wersję jaką posiadasz (do pobrania ze strony Image Line) i zaaplikuj nowo pobraną licencję z profilu.

Problem podobno pojawia się czasami kiedy padnie aktualność licencji i wtedy coś się miesza tam w plikach. Przypominam, że panowie z IL sobie wymyślili aby co roku lub dwa pobierać nowe licencje ze strony. Nie pamiętam dokładnie jaki to okres czasu, ale staram się zawsze dbać o system i czasami trzyma się nawet do 2 lat w pełni sprawny i w sumie do dzisiaj się trzyma, wtedy to sam się o tym przekonałem.

Problem też może się pojawić kiedy używasz złego klucza do wersji jaką posiadasz albo masz jakieś nadpisane pliki *.dll i tyczy się to oczywiście nielegalnych cracków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 19:07 #14203

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Witaj,

Możliwości są dwie, albo próbujesz korzystać z pirackiej wersji FL Studio, albo pewna funkcja Windows skutecznie przeszkadza w poprawnym funkcjonowaniu aplikacji. Proponuję abyś zweryfikował się jako posiadacz legalnej wersji FL Studio pisząc np. na forum IL posta z pozdrowieniami dla ekipy VSTi.pl a ja obiecuję, że pomogę rozwiązać problem ;-)

pozdr

EDIT

Widzę, że N.E.X jak zwykle mnie wyprzedził ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez darson.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 19:12 #14205

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ja nie śpię, ja czuwam :P. No a tak poważnie to mam czasami szczęście zajrzeć na forum zaraz po nowym temacie ;).

Support IL zapodaje jeszcze takie rozwiązanie, zazwyczaj pomagało wyczyszczenie tego i tamtego (co by tłumaczyło to, że z 8 przesiadłem się na 9 dosyć szybko więc może to nie to).

support.image-line.com/knowledgebase/base.php?ans=10&id=45

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 19:48 #14206

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Fla mam orginała Signature Bundle Edition
Dodam że na laptopie gdy instalowałem go 1 raz po zakupie do dziś nie mam z nim problemów
Lecz na komputerze własnie pojawia się ten problem nawet po formacie co mnie zaskoczyło hmmm co to może być...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 19:50 #14207

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
N.E.X. lepiej nie mogłeś tego ująć:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 20:09 #14208

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czyli chodzi o rejestracje tak ? Hmm i jak mam teraz to wszystko zrobic od nowa ? kurcze nie mam głowy dziś do myślenia wybaczcie hehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Błedy Pojawiające się w FL Studio 2011/11/03 20:24 #14210

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Powiedz, jaką wersję posiadasz i jaki system? W linku który podałem support image line pisze, że problemy są z wersją 7 oraz 8 pod Windows Vista i wersją 5 pod XP, od wersji 8.0.2 problem podobno zniknął :). Podali także graficzne rozwiązanie, spróbuj, być może pomoże, jak nie to wtedy poczyść rejestr.

Zmieniałeś może na nowsza wersję jakiś czas temu? Nie miałem takiego problemu, aczkolwiek pojawiały się inne denerwujące kiedy nainstalowałem wersję 10 na 9, bez usunięcia poprzedniej, mimo że były w osobnych folderach to w rejestrze także coś się pomieszało. Wyczyszczenie pomogło i działa do dzisiaj. Problemem było między innymi zawieszanie się częściej niż zwykle, niedziałające wtyczki natywne od FL (niektóre) i artefakty graficzne w mikserze ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena