Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Genesis VST - Fl Studio problem... 2011/08/08 23:18 #13350

  • Oluwek86
  • Oluwek86 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
To znaczy no mam ustawione w ogolnych ustawieniach "Auto keep long audio on disc" no i pozniej w ustawieniach samego sampla zaznaczam opcje Keep on disc a i tak ciagnie z ramu ze az niemilo..i coraz mniej go zostaje co tylko dodam jedna sciezke wav, takze wg mnie cos tu nie gra...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Genesis VST - Fl Studio problem... 2011/08/08 23:55 #13352

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tak, coś jest nie tak, ale nie mam pojęcia dlaczego. Dziwie się, że jesteś na wersji 9.6 która jest wersją BETA części 10 i już dosyć dawno wygasła, generalnie jest nie do odpalenia normalnym sposobem i nie jest nigdzie dostępna. Ostatnia stabilna wersja dla 9 części to 9.1. Kolejne wzwyż należą już do 10 i były wersjami beta czyli testowymi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Genesis VST - Fl Studio problem... 2011/08/09 00:40 #13353

  • Oluwek86
  • Oluwek86 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
No wlasnie ja juz dawno zainstalowalem tak dla proby wersje 9,6 i wiem ze to jest beta ale dziala mi dobrze..a moze wlasnie niezbyt dobrze skoro np to keep on disc cos nie chodzi..tak samo te wszystkie pitchery tez nie dzialaja niby plug-in jest dostepny ale po zaladowaniu brakuje czegos i koniec..ale ogolnie produkuje sie normalnie i wszystko dziala..Musze zrobic czystki i zaisntalowac 10tke;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena