Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

LINE 6 POD Studio UX2 interface audio 2010/08/24 15:00 #9270

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Elo.
Mam pytanko.
Doradzono mi w sklepie muzycznym ten model interface naUSB:LINE 6 POD Studio UX2

Opis produktu:
Kolekcja legendarnych gitarowych brzmień, doskonała konfiguracja we/wy, najniższy poziom zniekształceń, w najczystszych gitarowych numerach to tylko kilka z zalet posiadania rewolucyjnego POD Studio. Ten potężny interfejs Audio USB, w połączeniu z POD Farm, reprezentuje przyszłość nagrywania gitary.

- UX2 dostarcza najniższy poziom sygnału do szumu dla nagrywania gitary. 120 dB UX2 to aż o 12 dB większy zakres dynamiki niż w podobnych urządzeniach
- Unikalny system monitorowania ToneDirect monitoring praktycznie eliminuje opóźnienia
- Plug-in POD Farm plug-in oferuje 18 modeli wzmacniaczy gitarowych, 24 kolumny, 5 basowych wzmacniaczy. 29 efektów stompbox I 6 preampów mikrofonowych. POD Farm jest kompatybilny z Mac? AU/RTAS?/VST? i Windows? RTAS? /VST?
- Darmowy zestaw Free FX Junkie to 35 dodatkowych efektów do POD Farm m.in. syntezatory, filtry, delaye i inne
- Ableton? Live Lite 8-ścieżkowy program do nagrywania oraz nagradzany Reason Adapted w zestawie
- 2 gniazda gitarowe gitara/bas 1? (normal/pad),
- 2 zbalansowane wejście XLR z wysokiej jakości preampem mikrofonowym i pokrętłem gain (zasilanie phantom)
- 2 wejścia liniowe 1?
- stereofoniczne wejście monitorowe 1?
- 2 wyjścia analogowe 1?
- wyjście słuchawkowe 1? z odrębną regulacją głośności
- Wskaźniki poziomu VU dedykowane na wejście, wyście, wysyłkę do nagrywania i monitorów
- parametry nagrywania: 44.1/48 kHz 16-/24-bit
- Kompatybilny z USB 1.1 i 2.0
- Zasilanie z komputera przez USB

Dodatkowe informacje na temat: LINE-6-POD-Studio-UX2

Czy ktoś zna ten sprzęcik i mógłby mi doradzić?
Thx za pomoc:)
P.S. jak znacie inny i zarazem świetny sprzęcik,to proszę o info:)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia. Powód: Dodano opis produktu, zdjęcie oraz poprawiono link

O:LINE 6 POD Studio UX2 interface audio 2010/08/24 16:29 #9272

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Weź pod uwagę jedno- producent/dystrybutor/sprzedawca zawsze nawali superlatywami na swój produkt by naciągnąć nabywcę na jego kupno ;)
Poszukaj opinii np. na forum Estrady i Studio
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena