Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Studio domowe 2010/06/20 18:37 #8589

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Nie sądzę, by wyszła gdyż model wycofano z produkcji- praktycznie cały tor analogowy z ośmiopunktowymi (a nie jak zazwyczaj cztero) obwiedniami i takimi cudami z matrycą modulacji nie ustrzegło się usterek- niektóre serie Andromedy wychodziły całkowicie wadliwe, obecnie nawet najlepsze serie nie ustrzegają się od różnych drobnych błędów i zawiłości.

Andromeda jest unikatowa, zatem na jej cyfrową emulację przyjdzie nam, o ile w ogóle coś takiego wyjdzie, poczekać. Niewiele tychże sztuk wyszło a wszystkim czachę zawracają wynalazki Mooga (Mini, Little Phatty czy Taurus), DSI (Prophet, Tetra, Mopho), Korg (obecnie Monotron wydaje się być przebojem ze swoją zabójczo niską ceną, czy też serie Kaossa) no i te paskudne Fantomy Rolandowskie czy Motify z Yamahy nie .zapominając o Virusie który praktycznie zdominował półświatek producentów muzyki elektronicznej. Poza tym to diabelstwo jest tak skomplikowane, że komukolwiek się uda chociażby w części zemulować działanie Andromedy, wyślę mu kwiaty.

Ten Twór Alesis dłuuuugo jeszcze poczeka zanim stanie się legendą, oczywiście jeżeli do tego kiedyś dojdzie.

Co do Casio- na pewno nie możemy mówić o budżetowych taniochach, bo NIKT się na to nie nabierze. Możemy już rozmawiać o aranżerach (po kilka tysięcy złotych, ja i tak je uznaję jako nieco droższe keyboardy) gdyż tam możliwości jest o wiele więcej i faktycznie, na nich można budować całe utwory.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Studio domowe 2010/06/20 20:14 #8590

  • Zlom0
  • Zlom0 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Viva la Progressive!
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ahremov, właśnie o to chodziło mi z organkami Casio, bo o ile się nie mylę, to były modele którymi można było wysyłać MIDI.. W tym wypadku ktoś piekielnie uzdolniony wykorzysta takie "szajs" klawisze do nagrania z pomocą wtyki chwytliwego motywu na akordach.. aleto tylko gdybanie.

Psysutra, zdaję sobie sprawę, że statystycznie żaden człowiek nie wykorzysta potencjału instrumentu na 100% gdyż nie pozwala na to matematyka (z którą zawsze miałem problemy:)), ale ogólna myśl była taka, że skoro Pryda dorobił się majątku i wielkiego szacunku na całym świecie, to swoje 5 minut z Virusem wykorzystał moim zdaniem najlepiej jak tylko się da i w połączeniu Eric - Virus już więcej nie da się wycisnąć.
___________
\"Jeśli nie jutro, to kiedy podbijemy świat.?\"
... i tego się trzymaj :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena