Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 21:46 #5651

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
Sam widzisz że sie nie nadają :) i miło że sie z tym zgadzasz, a za 600 złotych to już masz nówki behringery ms 40 proste ze sklepu lub te edirol :) ja czekałem tylko 2 dni kurierem :):) i mysle ze ty równiez bedziez z nich zadowolony bo łączna moc zestawu to 40 wat ale one grają jak dal mnie mocniej :):) takze szczytowej mocy mają wiecej :) zapewne. W sumie to jesli masz meczyc sie na zintegrowanej karcie dzwiekowej to moze rzeczywiscie pomysl najpierw nad kartą dzwiekową na USB EMU 0404 (karta swietna zobacz na ilosc jej złącz wejsc mikrofon gitara :) złacza cyfrowe TOSLINK!) na allegro mozna znalezc uzywane do 600 pln! ale to naprawde okazyjnie :) (nowa 790pln) a jezeli nie ta usb to pod pci karte na 0404 tez EMU (420) mysle ze ona była by doobra ewentualnie taka esi juli@ za około 550 pln . Ze słuchawkami za 200 pln to jak panowie pisali raczej daj sobie spokój :) na odsłuchach i pożadnej dzwiekówce zdziałasz już naprawde wiele :) Pozdrawiam serdecznie..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 21:51 #5652

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=52498 tą recką kierowałem sie kupując kolumny miedzy innymi :) tez miałem 6 stów:)

a co do karty poczytaj przejrzyj to :)

forum.purepc.pl/Audio-f63/Recenzja-Karty...si-Juli-t250973.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 21:53 #5653

  • Michal92
  • Michal92 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 0
W sumie to monitory w domu mam tylko nie studyjne ale sceniczne HandBoxy ale wątpie żeby to można było stosować do studia. Może wiecie coś na ten temat? Bo kabla nie mam i sprawdzić nie moge jak to działa. Trzeba do tego końcówkę mocy?

Od razu sprostuję mam je w domu ale to mojego ojca sprzet. On ma tego sporo ale niestety nic co mi się do studia przydaje :/ wszystko na estrade.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 21:53 #5654

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
mysle że troszke naświetliłem ci co i jak :):)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 21:57 #5655

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
Sceniczne to jak sama nazwa wskazuje:) natomiast dodomowego recordingu :) aktywne dwudrożne odsłuchy bliskiego pola z których odsłuchujesz dzwięk z punktu odsłuchowego znajdującego się w poblizu kolumn :):) Muzyka brzmi zupełnie inaczej niz z zestawów 2+1 płasko liniowo :) czysto :) wyraźnie bez zbędnych upiększeń itp..bass jest totalnie inny.

i teraz tak jak wspominałem

alesisy M1 MKII masz za 1200 pln
behringery truth 2031 podobna cena


niższa pułka

ms40
edirol
500-700 pln
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 22:00 #5656

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
aktywne to takie które mają wbudowane wzmaki:)

pasywne to bez wzmacniacza wymagają dodatkowego wzmaka :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 22:04 #5657

  • Michal92
  • Michal92 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 0
No faktycznie te Behringery są apetyczne. Myślę, że sprawa jest do przemyślenia, bo dać za słuchawki 600 zł a za monitory to róznica. Może nawet uda się wyczekać trochę i dorwać używki za 300-400 i wtedy z kartą nie będzie takich problemów. Aczkolwiek myślę, że pierwszym zakupem będzie karta. A potem dozbieram trochę i kupie monitory w sumie do mikołaja już niedaleko a potem jeszcze święta :P

Sprawe odsłuchu mamy załatwioną myślę że behringery narazie na pierwszym miejscu, potem te Edirole.

Co do karty... jedni bardzo odradzają Emu 0404 a drudzy ją polecają więc nie wiem co z nią. A Esi Maya 44 albo AP 2496?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słuchawki + karta dźwiękowa ! 2009/11/01 22:08 #5658

  • Michal92
  • Michal92 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 0
oo... własnie dzięki że wyjaśniłeś :D co do Juli to wiem, że to dobra karta ale niestety obecnie to te co wymieniłem i ich przedział cenowy. Wiem, że to tylko 150zł ale dla osoby niepracującej, uzależnionej od rodziców to sporo. Może za rok dwa się kupi coś dobrego jeżeli będzie potrzeba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena