Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaka karta muzyczna? 2009/01/13 23:53 #2686

  • macias17
  • macias17 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
To moj pierwszy post na tym forum daltego wypadalo by sie przywitac :) wiec witam wszystkich :)

tak jak w temacie zastanawiam sie nad kupnem karty i nie wiem co wybrac czy julie(@ :) ? ) czy maye 44. karta jest mi potrzebna glownie do fruity loopsa muzyki techno (takze wzmacniacz mikrofonowy w maya 44 jest mi zbedny) ale tez do nagrywania setow z deckow (no i fajnie by bylo gdyby dalo rade grac w traktorze na 2 kanaly). nie znam sie na kartach muzycznych i nie wiem po co mi ta fizyczna zmiana wejsc z cinch na jack w juli@? jak niby mam podlaczyc sluchawki pod chinch? powiedzcie mi prosze po co mi te wejscia cinch w julii? i czy maya 44 i julia rozni sie tylko tym ze ma fizyczna zmiane wejsc? moze troche to zagmatwane ale mimo to prosze o odpowiedzi na nurtujace mnie pytania :)

ps aha i prosze o nie proponowanie mi zadnych kart emu gdyz mam do firmy creative gleboki uraz

ps2 jeszcze jedno pytanie mianowicie: o co chodzi z tymi wejsciami? w parametrach tych kart pisze ze sa 4 wejscia mono (2 stereo) czyli jak podlacze np glosniki pod jedno wejscie jack to bedzie tylko mono? czyli tak naprawde te karty maja tylko 2 wejscia/wyjscia? nierozumiem tego...

pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jaka karta muzyczna? 2009/02/08 21:35 #3143

  • songodj
  • songodj Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
dolanczam sie do pytania kolegi.. bede wdzieczny za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jaka karta muzyczna? 2009/02/08 22:29 #3144

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
macias17 napisał:

To moj pierwszy post na tym forum daltego wypadalo by sie przywitac :) wiec witam wszystkich :)

tak jak w temacie zastanawiam sie nad kupnem karty i nie wiem co wybrac czy julie(@ :) ? ) czy maye 44. karta jest mi potrzebna glownie do fruity loopsa muzyki techno (takze wzmacniacz mikrofonowy w maya 44 jest mi zbedny) ale tez do nagrywania setow z deckow (no i fajnie by bylo gdyby dalo rade grac w traktorze na 2 kanaly). nie znam sie na kartach muzycznych i nie wiem po co mi ta fizyczna zmiana wejsc z cinch na jack w juli@? jak niby mam podlaczyc sluchawki pod chinch? powiedzcie mi prosze po co mi te wejscia cinch w julii? i czy maya 44 i julia rozni sie tylko tym ze ma fizyczna zmiane wejsc? moze troche to zagmatwane ale mimo to prosze o odpowiedzi na nurtujace mnie pytania :)

ps aha i prosze o nie proponowanie mi zadnych kart emu gdyz mam do firmy creative gleboki uraz

ps2 jeszcze jedno pytanie mianowicie: o co chodzi z tymi wejsciami? w parametrach tych kart pisze ze sa 4 wejscia mono (2 stereo) czyli jak podlacze np glosniki pod jedno wejscie jack to bedzie tylko mono? czyli tak naprawde te karty maja tylko 2 wejscia/wyjscia? nierozumiem tego...

pozdro


Przede wszystkim nie wiem czy mówisz o PCI czy USB...

Bo jeżeli mówimy o PCI, to Juli@ będzie w miarę dobrym wyborem jeżeli chodzi o tę klasę cenową- w razie czego popatrz na thomann.de
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jaka karta muzyczna? 2009/05/18 15:10 #4305

  • toxic89
  • toxic89 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
macias17 napisał:

To moj pierwszy post na tym forum daltego wypadalo by sie przywitac :) wiec witam wszystkich :)

tak jak w temacie zastanawiam sie nad kupnem karty i nie wiem co wybrac czy julie(@ :) ? ) czy maye 44. karta jest mi potrzebna glownie do fruity loopsa muzyki techno (takze wzmacniacz mikrofonowy w maya 44 jest mi zbedny) ale tez do nagrywania setow z deckow (no i fajnie by bylo gdyby dalo rade grac w traktorze na 2 kanaly). nie znam sie na kartach muzycznych i nie wiem po co mi ta fizyczna zmiana wejsc z cinch na jack w juli@? jak niby mam podlaczyc sluchawki pod chinch? powiedzcie mi prosze po co mi te wejscia cinch w julii? i czy maya 44 i julia rozni sie tylko tym ze ma fizyczna zmiane wejsc? moze troche to zagmatwane ale mimo to prosze o odpowiedzi na nurtujace mnie pytania :)

ps aha i prosze o nie proponowanie mi zadnych kart emu gdyz mam do firmy creative gleboki uraz

ps2 jeszcze jedno pytanie mianowicie: o co chodzi z tymi wejsciami? w parametrach tych kart pisze ze sa 4 wejscia mono (2 stereo) czyli jak podlacze np glosniki pod jedno wejscie jack to bedzie tylko mono? czyli tak naprawde te karty maja tylko 2 wejscia/wyjscia? nierozumiem tego...

pozdro


Jak na moj gust, to julia bedzie dla Ciebie lepsza :) Z chinchami i jackami jest taka kwestia, ze sa to polaczenia niezbalansowane i zbalansowane. Choc oczywiscie moge sie mylic, wtedy prosze o poprawienie mnie ;) Zbalansowane roznia sie tym, ze mniej wazna jest tam dlugosc kabla, poniewaz wewnatrz idzie uziemienie. Przy niezbalansowanych polaczeniach dluzyszy kabel rowny jest wiekszym oporom oraz szumom, co jest raczej niepozadane wsrod muzykow :P

ps
Mnie tez wypada powiedziec "Czesc Wam, drodzy forumowicze" ze wzgledu na to, ze to moj 1. post :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena