Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

SENNHEISER CX 300 -II vs SENNHEISER CX 270 2012/01/07 10:34 #14912

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam posiadałem Senki Cx 270 moja opinia jest na forum vst z biegiem czasu i okolicznosci ich zywot dobiegł konca koty panowie przegryzły mi kabel a taki był mocny :) Wiec postanowiłem kupic nowe chciałem oczywiście takie same bo były perfekt ,zaspokoiły moje potrzeby basu troszkem mi brakowało Góry , Szukałem i wylookałem Senki 300 II Precision nie miałem sklepu zeby je odsłuchać bo dokanałówkeg nie zapodają :( ,Przeleciałem opinie po necie czy warto i wogóle bo cena 100 + zł .Kupiłem rozpakowałałem problemy były nie powiem zeby sie dobrać do nich wiecie o czy mowie ten blister potraktowałem nożyczkami ,Spoko pierwsze podłaczenie do mojej komy Nokia Xpres muzikum ^^ OMG co to za szajs te słuchawy grają tragicznie bas jest oki ale te dziwne ze tak powiem szmery jako nie laik dałem na 20 % mocy mysle wygrzewanie słuchawek grały czysto ta góra srodek wszystko do siebie pasuje ,Dałem Im 24 h zastosowałem moja sprawdzona metode na 3 żrodła dzwieku czyli tel , laptop i moja audygy 2 zs paltinium , po 24 h grania na 20 , 50 i 80 procen mocy dotarły sie :) . Panowie i Panie do meritum w tym przedziale cenowym nie dostaniecie nic Lepszego POEZZJA DZwieku tak wam mowie nawet nie bawiłem sie w EQ na IPOdzie ,Dostałem tez futeralik na moje Ukochane Senki moze już koty nie ogarną tego :) Z Czystym sumieniem polecam te dokanałówki jesli ma ktoś jakieś wątpliwości moge podać swój adres to sie zabijemy Basem i sporanem :) POZDRAWIAM EKIPE VST

Tu Macie Linka Do nich uwaga na podróby !!! ALEEDROGO :)

www.sennheiser.com.pl/index.php5?theme=p...oduct&product_id=574

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ogurez.

Odp: SENNHEISER CX 300 -II vs SENNHEISER CX 270 2012/01/07 12:20 #14916

  • małolat
  • małolat Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 2
To jest chyba jakaś przypadłość tej firmy, bo mi też kotek pogryzł przewód (może im smakuje :) ) od słuchawek .Tylko inny typ (HD 205 ) też za tą cenę niczegowate (na tej samej stronie tylko inna zakładka )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez małolat.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena