Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki Monster Beats 2011/05/11 21:01 #12383

  • kalosz
  • kalosz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Ostatnio głośno było o słuchawkach Monster Beats, produkowanych przez legendarnego producenta hip-hopowego Dr. Dre. Mówi się, że te słuchawki nie tylko zostały wyprodukowane do słuchania muzyki ale i do...jej produkcji. Czy według was nadają się one do studia i czy oddają "całą muzykę" jak to mówi Dr. Dre? Może ktoś działa na tych słuchawkach i się podzieli swoją opinia o nich?
Temat ogólnie o zastosowaniu produktów Beats Dr. Dre w produkcji muzyki. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki Monster Beats 2011/05/11 22:05 #12385

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Głośno? Pierwsze słyszę o czymś takim.

Tak jak myślałem - słuchawki typu studio kosztują 350$.

Moim zdaniem wszystko co sygnowane jest w ten sposób kosztuje kilka razy drożej i w stosunku cena/jakość nie nadaje się do niczego. Na rynku jest o wiele więcej pewnych słuchawek którym można ufać i z powodzeniem wykorzystywać podczas produkcji. Kto chce tracić kasę i mieć "satysfakcję" posiadania słuchawek sygnowanych tylko nazwiskiem, bo części pewnie i tak robione w Chinach a Dr. Dre nie ma z tym nic wspólnego poza marketingiem, to pewnie kupi i przepłaci. Takie moje zdanie ;).

PS kliknąłem jeszcze z ciekawości w "review" i pierwsze co widzę jako wadę - "Pricey / Poor Value". Pozostawię to już bez komentarza, bo wcześniej napisałem dokładnie to samo bez odsłuchu, wali na kilometr marketingiem a jakość/cena będzie oczywista ;).

PS2 Dr Dre mówi tak a nie inaczej, bo co innego może powiedzieć - przecież nie sprzeda nazwiska pod markę i będzie twierdził że to syf, celem każdego przedsiębiorstwa jest zarobek ;). Ciekawe tylko czy on sam na to wpadł i założył firmę składającą z gotowych komponentów czy jakaś inna firma jedzie na jego marce tylko po to aby się wybić, jak widać dosyć skutecznie (ludzie pójdą za wszystkim co im się wmówi, ważne żeby tylko ładnie wyglądało i ktoś to promował).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Słuchawki Monster Beats 2011/05/12 07:46 #12391

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
W srodowisku hiphopowym moze i tak.Polityka widze podobna jak przy promowaniu mikrofonow T-Bone-a.Zdecydowanie wolalbym wciagnac cos w tym stylu.
allegro.pl/shure-srh-840e-sluchawki-refe...jne-i1602460975.html
Zerknij na pasmo przenoszenia,no i zaufalbym raczej tej firmie ;)

Dzis zamawiam cos takiego,bo potrzebuje zamkniete.Moze nie jest to szczyt marzen ale mam juz polotwarte i jestem zaskoczony brzmieniem.

allegro.pl/superlux-hd669-zamkniete-sluc...owe-i1602460562.html

Ps.Nie moge sie doszukac specyfikacji tych sluchawek.Znaczy tych Dre

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ahremov.

Słuchawki Monster Beats 2011/05/12 08:42 #12392

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jeżeli na stronie oficjalnej nie ma specyfikacji sprzętu jaki sprzedają to faktycznie coś nie halo. Ktoś tam w recenzji jeszcze napisał, że dźwięk jest taki jakbyś faktycznie był w klubie. Pewnie wali basami, pasmo nie równe, ale fajnie reza niskimi Hz i lud się cieszy, bo dobre do studia, Dr Dre tak napisał więc musi być prawda ;).

PS Sprzedają nawet słuchawki Justbeats firmowane nazwiskiem Justin Beiber :D. Nie no, jak on mówi, że są dobre i poleca to biorę w ciemno, nawet specyfikacji nie potrzebuje ;].

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Słuchawki Monster Beats 2011/05/12 10:32 #12397

  • kalosz
  • kalosz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak jak mówicie - to jest bardziej komercyjne niż prawdziwe i ja o tym bardzo dobrze wiem. Wiadomo, że będzie odrazu czuć komerche jak promuje je znany producent. Może jest tak, że są produkowane w Chinach, że podbijają niskie częstotliwości słychać dobrze bas i wszyscy są happy i to kupują. Ja tam nie wiem bo je nawet na oczy nie widziałem.
Jednak wiele jest recenzji, że dźwięk jest naprawdę dobry, a dlaczego taki podkręcony bas nie wiem...może dlatego, że to w stylu Dr. Dre :P
Jeżeli chodzi o wkład Dr. Dre w tą produkcje to napewno miał nie tylko wkład w promocje. Wkońcu to całe Beats to jego firma i trochę trzeba było czekać zanim wypuści te swoje produkty na rynek.
Konkretnego zdania nie mam bo ich nie sprawdziłem jednak z tego co można wyczytać słuchawki nie są złe (jednak sama cena ich zniechęca do kupna :P), a czy się nadają do studia - to zależy dla kogo. :)
PS. Oficjalna strona firmy z słuchawkami : beatsbydre.com/products/showproducts.aspx?startBanner=1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki Monster Beats 2011/05/12 16:16 #12400

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Ciekawe czy DRE uzywa ich u siebie skoro sa takie wypasione he he

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki Monster Beats 2011/05/12 20:10 #12403

  • kalosz
  • kalosz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 0

Ahremov napisał: Ciekawe czy DRE uzywa ich u siebie skoro sa takie wypasione he he

Haha dokładnie ciekawe. Bo jeśli chodzi o produkcje Dre należą one do jednych z najlepszych, są bardzo profesjonalne i dopracowane przynajmniej jak dla mnie :) .
Pewnie pracuje na jakimś bardziej "profesjonalnym" sprzęcie niż swoje słuchawki :P Chyba, że na prawde są one taki wypasione :) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena