Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Monitorki 2011/03/29 08:19 #11759

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
W posiadaniu wyższej pary Behringerów jest mój kumpel- TLG, i jest z nich bardzo zadowolny. Muszę przyznać, że miksy na nich dobre robi.

M1 520- dobre, na początek spełniają swoje zadanie, jednakże po 3 latach odczuwam chęć wymiany je na wyższy model.

Dobra rada- kup najlepsze monitory, na jakie Cię stać. Jak dobrze sobie dobierzesz odsłuchy i odpowiednio na nie wydasz, masz kłopot z głowy na jakieś 5 lat ;)

A trójkąt równoboczny o boku 2m- pierwsze słyszę, Ahremov... Wszędzie wyczytuję, że na odsłuchy bliskiego pola ma być równobok o długości jednego metra.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Monitorki 2011/03/29 20:29 #11764

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Zapewne chodzilo mi o pole srednie ;) Z pewnoscia wazny jest ten trojkat,wprost proporcjonalny do mocy monitorow :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Monitorki 2011/03/29 23:23 #11767

  • Neutron5
  • Neutron5 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 133
  • Otrzymane podziękowania: 4
Dzięki za odpowiedzi.

Chce przeznaczyć jak najmniej bo coraz bardziej zastanawiam się nad i7 dlatego nie chce wydać kasy na adamy x5.

Psysutra-mówisz żebym nabył najlepsze na jakie mnie stać kwestia w tym że ja nie wiem które są najlepsze poza Adamami dlatego się Was pytam.
W tej chwili myśle że w moją uwage wchodzą

Berhingery 2031A - Psystura czy możesz się dowiedzieć od kolegi jeżeli znajdziesz chwile by z nim porozmawiać gdzie według Niego są przekłamania-słyszałem że w tym modelu środek jest nieco cofnięty...czy to prawda? jak inne częstotliwości?
Samsony R6a
Tascam VL-A5

No i jesze typ eis IMG STAGE LINE SOUND-65/SW tylko że one maja z tyłu wylot suba więc do mojego małego pokoju raczej się nie nadadzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Monitorki 2011/03/30 00:19 #11770

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Moje M1 też mają z tyłu bass reflex- to już kwestia pomieszczenia/ustawienia monitorów.

Z monitorów to masz także Tascamy, Mackie, Genelec, KRK, ESI Yamaha, Edirol... Moja dobra rada- przetestuj sam w sklepie z różnym materiałem (wypalisz na płytce etc etc) a nie rozczarujesz się.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena