Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Samson RESOLV A6 + Unitra At9100 ? 2010/11/20 00:29 #10221

  • phantomrx
  • phantomrx Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Just 4 music
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.
Czy takie połączenie jak w tytule ma jakikolwiek sens?
Czemu tak - na lepsze odsłuchy aktualnie mnie nie stać niestety, a muszę cokolwiek kupić, gdyż na moich aktualnych samsungach tworzenie mija się zupełnie z celem. Wzmacniasz unitry mam okazję kupić od znajomego za parę piw... ;)
Tak więc liczę na pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Samson RESOLV A6 + Unitra At9100 ? 2010/11/20 08:25 #10223

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj, osobiście nie znam tego sprzętu - z tego co jednak widziałem na sieci nie jest to sprzęt najnowszej daty. Skoro w tej chwili na taki hardware możesz sobie pozwolić nie wahaj się - skoro wzmacniacz możesz kupić od znajomego może wpierw warto go przetestować. Często jest tak że starszy sprzęt bardzo słabo odzwierciedla tony wysokie.
Jeżeli miałbym już polecić jakiś wzmacniacz na potrzeby domowe zachęcałbym do kupna chociażby amplifier Technicsa pracujący w klasie AA - wiem, ponieważ sam z takiego korzystam.

Jak widać na załączonym zdjęciu są tacy którzy w swoim studio domowym taki sprzęt posiadają.



Zgodnie z opisem producenta:
Idealne kolumny do średnich i dużych reżyserek studyjnych gdzie wymagany jest duży poziom głośności i prawdziwy bas. - Dwudrożny, aktywny monitor studyjny - Podwójny wzmacniacz (Bi-amp) - Moc: 75W głośnik niskotonowy i 25W wysokotonowy - Woofer 6,5" wykonany z włókna węglowego - Tweeter 1,25" z magnesami neodymowymi - Niska wartość dyfrakcji - Częstotliwość: 40Hz-30kHz - Aktywny crossover - Czteropozycyjny regulator wysokich częstotliwości - konturu - Wejścia 1,4" XLR i RCA - Solidne i trwałe wykończenie.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O:Samson RESOLV A6 + Unitra At9100 ? 2010/11/22 21:53 #10271

  • phantomrx
  • phantomrx Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Just 4 music
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki za pomoc, chyba faktycznie zdecyduję się dokupić jakiegoś technicsa. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena