Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Meeting - DJ KubsoN 2010/10/18 20:22 #9873

  • Kubson
  • Kubson Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tytul i Wykonawca: Meeting - DJ KubsoN
Gatunek: moglby mi ktos w tym pomoc?? ;)
Program: FL Studio 8



kubson93.wrzuta.pl/audio/1ytxScGWLtc/dj_kubson_-_meeting

Mile widziane komentarze i oceny ;) z gory dziekuje...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Meeting - DJ KubsoN 2010/10/18 21:21 #9875

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
WTF?!

Jak to pomóc w nazwaniu gatunku? Zrobiłeś coś na pałe i sam nie wiesz co chciałeś osiągnąć ;)?

Po takich słowach zazwyczaj słyszę dziwne niestandardowe twory (ta dobra strona) albo jakieś łupanki "klubowe" gdzie twórca chciał zrobić coś klubowego i byle żeby dawało po głośnikach (ta zła strona)...

Zobaczmy.

Play: d-_-b

Tak myślałem.

To ja Ci pomogę: to jest najzwyklejsza w świecie wixa, "j****ie po ścianie" gołym kickiem i basem i po 2 minutach i 30 sekundach jakaś melodia żeby nie było.

Nie trawie, nie oceniam, nie dotykam, bo nie lubię, może ktoś inny się wypowie ;).

Żeby nie było, że zniechęcam, albo mam zły dzień: naprawdę nie lubię takiej "muzyki", która muzyką nie jest, zrób coś ambitniejszego ;). Dopiero wtedy ocenię, bo teraz mogę powiedzieć tylko - wywal wszystko i zrób od nowa kompozycję.

Swoją drogą trzeba umieć rozróżnić dwa podstawowe aspekty tworzenia muzyki:
1. Kompozycja
2. Produkcja

To są dwa niezależne procesy. Pracując na komputerze robi się często wszystko symultanicznie, razem, ale trzeba wiedzieć co i jak. Wrzucanie paru sampli, basu z presetów itd. dbając tylko o brzmienie a nie o muzykę, daje właśnie takie efekty.

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena